MPS v aplikované ekonomice a řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Cornellův Master of Professional Studies (MPS) v Aplikované ekonomice a řízení (AEM) je jednoroční program navržený tak, aby navazoval na vaše vysokoškolské zkušenosti a zahájil svou kariéru s průmyslovým zaměřením v jedné z pěti specializovaných koncentrací.


Formát programu

MPS v aplikované ekonomice a řízení začíná v srpnu. Program je dvousemestrální a 30 kreditních hodin. Studenti v programu vybrat jednu z pěti koncentrací a dokončit jeden projekt pro řešení problémů.


Termíny pro uplatnění MPS v programu AEM:

Žadatelé musí předložit všechny součásti žádosti o uzávěrku žádosti uvedenou pro každé kolo, aby mohly být v tomto kole zvažovány. Neúplné aplikace nebudou kontrolovány.

Pro příjem na podzim 2020

  • První kolo: 1. prosince 2019
  • Druhé kolo: 15. ledna 2020
  • Kolo třetí: 1. března 2020
  • Čtvrté kolo: 15. dubna 2020

107517_107509_AppliedEconomics.jpg

Datum zahájení: srpen 2020
Doba trvání: 1 rok
Cena: 56 550 $ / rok
Termín: Rolling
Umístění: Statler Hall

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Čtěte více

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Méně
Ithaca , Ithaca + 1 Více Méně