MIB MASTER MEZINÁRODNÍHO OBCHODNÍHO STUPNĚ

Všeobecné informace

Popis programu

Svět se zmenšuje. Díky internetu a dalším rozvíjejícím se technologiím jsou globální trhy v dosahu téměř každého spotřebitele a každého podnikání.

Proto je Master of International Business z UST tak důležitý pro vaši budoucnost. Se studenty z více než 35 různých států USA a více než 50 zemí nabízí UST programy určené k rozšíření vašich znalostí o mezinárodním obchodu a kulturách z celého světa.

Podle společnosti Greater Houston Partnership je do globálního obchodu zapojeno téměř 5 000 společností z oblasti Houstonu.

Díky hlavnímu umístění UST v Houstonu, etnicky nejrozmanitějším městě v Americe, budete mít dobré spojení s celou řadou špičkových společností.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of St. Thomas (UST) is Houston's Catholic University, committed to the religious, ethical and intellectual traditions of Catholic higher education. For more than 70 years, we've been gr ... Čtěte více

The University of St. Thomas (UST) is Houston's Catholic University, committed to the religious, ethical and intellectual traditions of Catholic higher education. For more than 70 years, we've been graduating students like you into successful careers in medicine, education, business, public administration and more – throughout Houston and across the globe. Our student body reflects the rich diversity of the city itself. We welcome undergraduate and graduate students of all faiths and of no faith. Méně