MZV v čl

ŘO poskytuje základní vzdělání v ekologicky orientovaném umění, které je vhodné pro různorodý rozsah aplikací. Jako absolvent magisterského studia vytvoříte závěrečnou výstavu, jejíž kvalita prokáže, že jste získali magisterskou úroveň v umělecké praxi.

Studio výzkum zajišťuje rozvoj umělecké praxe vedle studentů MFA / MA v Studio Art. Tyto moduly umožňují studiové experimenty a inovace, které vedou k tvorbě podstatné části práce.

Studijní metodologie jsou série studijních studijních oborů zkoumajících metodiku umění

Teorie a umění

MFA / MA Art

Žádosti jsou přijímány průběžně. Uzávěrka přihlášek je 1. únor každoročně, i když pozdější přihlášky mohou být přijaty, pokud nebyly všechny místa obsazeny. Všichni způsobilí žadatelé jsou dotazováni buď osobně nebo telefonicky.

Uchazeči by měli mít bakalářský titul s vyznamenáním v prvním a druhém ročníku ve výtvarném umění; nebo bakalářský titul s majorem ve výtvarném umění s GPA nebo 3,50 nebo vyšší; nebo důkazy o rovnocenném dosažení. V případě nevyrovnaného portfolia může být akceptován bakalářský titul s nižší kvalitou druhého ročníku / 2.2 vyznamenání / GPA 3.0.

Zámoří žadatelé

Zahraniční žadatelé ze zemí mimo EU musí splňovat irská přistěhovalecká pravidla týkající se pasu, víz, finanční životaschopnosti a zjevného stavu žáků (např. Schvalovací dopis od kolegia).

Požadavky na angličtinu pro cizince, kteří nejsou rodilí mluvčí: Žadatelé v této kategorii by měli mít kompetence v anglickém jazyce, což je jazyk výuky. Budou povinni poskytnout IELTS, pokud jejich primární titul nebyl přijat přes angličtinu, jehož certifikace musí být dodána.

Další informace o akademickém a přijímacím řízení naleznete na adrese: https://www.burrencollege.ie/programmes/mfa-ma-in-art-ecology/

Kontakt: Lisa Newman lisa@burrencollege.ie

Náklady

  • Výuka EU 9 500 EUR
  • Mezinárodní školné € 17,886

Poplatek za program € 435 Poplatek za aktivity € 330
Volitelný výcvik vedený fakultou do Londýna 690 EUR
Fakultativní výlet do Berlína na fakultě € 690
Poplatek za absolvování € 75

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Burren College of Art »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
17,886 EUR
Poplatek EU 9 500 EUR / Mezinárodní poplatek 17 886 EUR
Deadline
Kontaktuj školu
Rolling deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Rolling deadline
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Rolling deadline
End Date