MBA Renewables

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Beuth univerzita aplikovaných věd Berlín a Renewables Academy (RENAC) společně nabízejí první program dálkového učení s možností získat diplom Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost - MBA Renewables.

Program kombinuje ekonomické, technické, právní, politické a organizační znalosti přizpůsobené odvětvím obnovitelné energie a energetické účinnosti. Díky holistickému přístupu získají studenti přehled a porozumění:

 • různé technologie RE a jejich aplikace a výhody
 • mezinárodní energetické politiky
 • mechanismy podpory ekologických energetických technologií
 • jak těmto technologiím profitovat v průmyslu

MBA Renewables je určen pro 2,5 roku studia na částečný úvazek , včetně diplomové práce. Po dokončení budou studenti rozvíjet potřebné pokročilé interdisciplinární dovednosti pro vedení výkonných pozic na vysoce globalizovaném trhu s technologiemi obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti .

Další informace naleznete na adrese http://www.mba-renewables.de

Pro koho to je?

MBA Renewables byl vyvinut pro profesionály, kteří se zabývají manažerskou pozicí v odvětví obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti. Obě účastníci s technickým zázemím, stejně jako netechnici, zlepší své kariérní vyhlídky.

Struktura a obsah programu

 • Technologie - systémy a aplikace (obnovitelná energie, energetická účinnost
 • Právní a energetická politika
 • Vedení a vedení
 • Marketing a řízení projektů
 • Účetnictví a financování

Programme description and contents

Vynikající kariérní vyhlídky

Možné kariéry v celém hodnotovém řetězci:

 • Výroba komponentů
 • Vývoj, realizace, provoz a údržba projektu
 • Financování projektů
 • Poradenství
 • Vládní / nevládní organizace
 • Utility, provozovatelé sítí, regulátory

Uznání

MBA Renewables získal německou akreditační radu pro kvalitu a pečeť kvality nadace pro akreditaci mezinárodní obchodní správy (FIBAA).

Požadavky na přijetí

Univerzitní titul

Studenti s prvním vysokoškolským vzděláním (210 kreditů ECTS) mají právo na zápis do MBA Renewables.

Jazykové znalosti

Dalším předpokladem pro studium magisterského programu je velmi dobré ovládání angličtiny.

Profesionální zkušenost

Po absolvování prvních vysokoškolských studií je zpravidla vyžadováno minimálně 1 až 2 roky praxe v oboru.

Další informace o procesu žádosti naleznete na adrese: http://www.mba-renewables.de/application.html

Poplatky a platby

16 000 EUR (včetně poplatků za zkoušku za semestr), splatných v 5 splátkách po 3 200 EUR na začátku každého semestru plus cestovní náklady za čas na akademické půdě a ústní zkouška v Berlíně.

Kdo stojí za MBA Renewables?

Univerzita aplikovaných věd Beuth v Berlíně je státní univerzita, která nabízí více než 70 akreditovaných studijních programů ve strojírenství, vědě a podnikové administrativě. Počítá se s více než 30 lety uznávané zkušenosti s prováděním programů distančního vzdělávání.

RENAC, globálně provozní expert pro obnovitelnou energii a energetickou účinnost, slouží jako most mezi studenty a průmyslem. Akademie má rozsáhlou síť kontaktů prostřednictvím dlouholeté spolupráce s průmyslem obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Renewables Academy AG (RENAC), based in Berlin, Germany, is one of the leading international providers for training and capacity building services on renewable energy and energy efficiency. Since ... Čtěte více

The Renewables Academy AG (RENAC), based in Berlin, Germany, is one of the leading international providers for training and capacity building services on renewable energy and energy efficiency. Since our founding in January 2008, over 4,500 participants from over 135 nations worldwide have benefited from our expertise in the technology, financing, management and market development of green energy. Méně