close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium Speciální vzdělávání v Asie - Speciální vzdělávání Speciální vzdělávání programy v Asie

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit. Speciální školství se zaměřuje na poskytování spravedlivé a odpovídající vzdělání pro studenty, kteří mají učební nebo mentálním postižením tělesným omezením, se zrakovým postižením, nebo vývojové zpoždění. Tyto programy mohou poskytnout… Čtěte více

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Speciální školství se zaměřuje na poskytování spravedlivé a odpovídající vzdělání pro studenty, kteří mají učební nebo mentálním postižením tělesným omezením, se zrakovým postižením, nebo vývojové zpoždění. Tyto programy mohou poskytnout odborné vzdělání potřebné pro získání pozice v jednotlivých školách.  

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované studium Speciální vzdělávání v Asie - Udělejte si Speciální vzdělávání v Asie. Získejte všechny Kombinované studium Speciální vzdělávání program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Nottingham Malaysia
Semenyih , Malajsie

Tento program je určen pro učitele nebo jiné profesionály, kteří mají zájem o prohlubování svých znalostí a dovedností v oblasti speciálních potřeb.

Tento program je určen pro učitele nebo jiné profesionály, kteří mají zájem o prohlubování svých znalostí a dovedností v oblasti speciálních potřeb. -
MA
Denní studium
Kombinované studium
English (UK)
Pro 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde