MASTERSTUDIES

Kombinované studium Informační systémy Spojené státy americké - Informační systémy programy Spojené státy americké Informační systémy

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Informační systémy je obor, který učí studenty nejdůležitější prvky obojí, práci i počítačové vědy připravit je na poli v několika odvětvích, včetně těch s velkými mega-korporací, soukromých analytik trhu polohách a dokonce důležitých vládních pracovních míst.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované studium MA Spojené státy americké - Udělejte si on-line MA Spojené státy americké. Všechny Kombinované studium MA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Informační systémy, Spojené státy americké Filter

Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Absolventi studijního programu budou schopni: Efektivně komunikovat v písemné a ústní prezentaci.

Čtěte více