MASTERSTUDIES

Kombinované studium Informační systémy v Severní Amerika - Informační systémy Informační systémy programy v Severní Amerika

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Informační systémy je velký obor pro ty, kteří hledají kariéru v oblasti marketingu, který zahrnuje rozsáhlé znalosti ze světa podnikání a informatiky. Tato dvě pole spojit připravit studenty na úkoly, k nimž úzkou analýza a interpretace v různých důležitých průmyslových odvětvích.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované studium Informační systémy v Severní Amerika - Udělejte si Informační systémy v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované studium Informační systémy program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Informační systémy, Severní Amerika Filter

Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Absolventi studijního programu budou schopni: Efektivně komunikovat v písemné a ústní prezentaci.

Čtěte více