MASTERSTUDIES

Kombinované studium Informační systémy programy, vyhledejte nejlepší Informační systémy programy zde! - Informační systémy

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

Informační systémy je obor, který poskytuje studentům potřebné vzdělání pro budoucnost. Třídy se točí kolem kombinací podnikatelského a výpočetní techniky informace k tomu, účastníci jsou schopni analyzovat informace, které najít a použít ji na obchodního hlediska.

Kombinované studium Informační systémy programy: Hledat zde pro programy Informační systémy . Získejte všechny školy a on-line Informační systémy directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Informační systémy zde!

3 Výsledky v Informační systémy Filter

Master of Arts v elektrických a informační inženýrství

Covenant University
MA
Bře 2021
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

V elektromechanického věku, elektrotechnika jako disciplína byla monolitické. Oddělení název elektrotechniky byl přijat vysokých škol, které nabízejí program. Pak přišla éra m ...

Čtěte více

Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Absolventi studijního programu budou schopni: Efektivně komunikovat v písemné a ústní prezentaci.

Čtěte více

Ma v oblasti informačních a komunikačních inženýrství

Nanjing University Of Posts And Telecommunications
MA
<
Denní studium
<
5 měsíce
Angličtina
Kampus

MA v oblasti informačních a komunikačních technologií VUT

Čtěte více