$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Zábavní průmysl programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Poté, co zabezpečil bakalářský titul vztahující se k danému tématu, mnoho absolventů se rozhodnou pokračovat ve studiu ještě dále ve snaze o Master of Arts, nebo MA, ve stejném nebo podobném oboru. Magisterské tituly jsou známy zvýšit něčí pracovních příležitostí a možnosti výdělku. Jen to, co je MA v zábavním průmyslu? Tento program je často dokončena během… Čtěte více

Poté, co zabezpečil bakalářský titul vztahující se k danému tématu, mnoho absolventů se rozhodnou pokračovat ve studiu ještě dále ve snaze o Master of Arts, nebo MA, ve stejném nebo podobném oboru. Magisterské tituly jsou známy zvýšit něčí pracovních příležitostí a možnosti výdělku.

Jen to, co je MA v zábavním průmyslu? Tento program je často dokončena během asi dvou až tří let, a to cílem je připravit studenty pro odměňování a lukrativní kariéru v zábavním průmyslu. Společná témata studii u těchto programů patří právo zábavy, zábavní podniky, finance a etiky, které se vztahují k zábavním průmyslu. Některé programy také zdůraznit, řízení a rozvíjení obchodních dovedností, které se vztahují k zábavním průmyslu, ale obecně, tyto programy mají za cíl pomoci účastníkům zdokonalit své kreativní, kritické myšlení a vůdcovské schopnosti.

Obecně platí, že ti s magisterské tituly jsou schopni vydělat více peněz, než ty s bakalářského stupně, docenti stupňů nebo vysoké školy diplomy. Jsou také aprobaci pro výuku na vysokoškolské úrovni v mnoha zemích, měli by si zvolit, aby tak učinily.

Náklady spojené s vydělávat MA v zábavním průmyslu se pohybuje vzhledem k úvahám, jako kde se nachází škola nabízí kurz a jak respektovat vzdělávací instituce. Úřad zápis z každé školy nabízejí program zájmem je dobrý zdroj pro získání více informací o vyučování.

Absolventi těchto programů jsou často připravovány z různých odměnit rolí v zábavním průmyslu. Mnoho jít na najít práci jako zmocněnci, textaři, kreativní manažery služeb nebo hledače talentů. Jiní najdou výdělečnou práci zaměstnání jako producenti, zábavního průmyslu vedení nebo jednající nebo hlasových autobusy.přesto jiní rozhodnou učit zábavní podnik nebo příbuzného oboru na vysokoškolské úrovni.

Mnoho zábavním průmyslu programy jsou nabízeny on-line a popsány v naší široké databáze. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Berklee College of Music - Campus Valencia
Valencijské společenství, Španělsko

Hudební průmysl se mění rychleji než kdy jindy – a expanduje po celém světě. V tomto magisterském studiu se naučíte čelit uměleckým manažerským a podnikatelským výzvám globáln ... +

Hudební průmysl se mění rychleji než kdy jindy – a expanduje po celém světě. V tomto magisterském studiu se naučíte čelit uměleckým manažerským a podnikatelským výzvám globálního zábavního průmyslu. Od crowdsourcingu po streamování hudby, způsob podnikání v hudebním průmyslu prochází revolucí. Mistr Berklee v globální zábavě a hudebním byznysu je součástí této revoluce. Tento jednoletý program je ideální, pokud se zajímáte jak o hudbu, tak o podnikání a chcete získat konkurenční výhodu v oboru. Hlavní body programu Globální perspektiva Studenti z více než 30 zemí přicházejí, aby vytvořili globální vizi hudebního průmyslu a pochopili tendence na předních a rozvíjejících se trzích. Naše multikulturní fakulta má zkušenosti z celého světa a přivádíme odborníky z oboru, aby pořádali hloubkové tematické workshopy o nuancích trhů, jako jsou USA, Japonsko, Švédsko, Brazílie, Čína a Francie. Učební plán na míru Program nabízí koncentrace ve třech oblastech hudebního průmyslu: živá zábava, podnikání a nahrávací průmysl. Studenti si volí koncentraci a zaměření na tuto oblast pro praktický kurz a vrcholný zážitkový projekt. Kromě výběru koncentrace mají studenti možnost vybrat si několik volitelných předmětů na základě svých zájmů a kariérních cílů. Praktická zkušenost Získání praktických praktických zkušeností je zásadní pro úspěch po ukončení studia. Studenti mají možnost pracovat na skutečných projektech, jako je například nahrávací společnost Disrupción Records v kampusu. Studenti také mohou pracovat na konzultačních projektech pro vývoj kreativních řešení pro skutečné společnosti a start-upy, jako jsou Sony Music Germany, Kobalt Music Group, FUGA, Chartmetric, Soundcharts a Next Big Sound. -
MA
Denní studium
Angličtina
Zář 2022
Kampus