Umění Austrálie - Umění programy Austrálie Umění

Umění Austrálie - Umění programy Austrálie Umění

Umění

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Umění Austrálie - Vezměte si MA Austrálie. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master Of Arts (výtvarné Umění) Výzkumnými

RMIT University
Campus forma Denní studium 2 let January 2017 Austrálie Melbourne

Mistr Výtvarné umění (výzkum) a nabízí prostředí, kde vyšetřování nápadů a materiální praxe relevantní pro umělecký výzkum sedí vedle ... [+]

Master of Arts (výtvarné umění) Výzkum

Mistr Výtvarné umění (výzkum) a nabízí prostředí, kde vyšetřování nápadů a materiální praxe relevantní pro umělecký výzkum sedí vedle a informuje produkci umění. Ústředním bodem programu je rovnováha mezi studiu praxí a pojmové a teoretické obavy, které jsou základem zhotovení umění. Budete pracovat s instalací, sochařství, keramika, hybridních a prostorové postupů, zvuk, výkon, mediálního umění, video, malba, grafika, kresba, fotografie, zlato a stříbrnictví a objektů na základě praxe. Ty se vyzývají, aby zvážily umělecké, kulturní a společenské postavení svého výzkumu a vycházet z trans-disciplinární praxe a dotazy. Zájemci jsou z různých prostředí, věkových skupin a národností, včetně předních uměleckých praktiky, absolventů přímo z vysokoškolských programů a umělců vracejících se do postgraduálního studia na oživení své praxe. Budete provádět velký projekt, který vrcholí v výstavy, představení nebo prezentace práce pro posouzení, spolu s podrobným návrhem a vizuální a zvukové dokumentace práci vykonanou v průběhu programu.... [-]