MA West Virginia, WV - MA MA programy West Virginia, WV, West Virginia, WV

MA West Virginia, WV - MA MA programy West Virginia, WV, West Virginia, WV

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Západní Virginie je jedním z 50 amerických států, které hraničí Pennsylvania na sever a řadí jako 38. nejlidnatějším státem. Hlavním městem je Charleston a má krásnou krajinu se skládá z pohoří. Má více než 30 univerzit a institucí vyššího vzdělávání v rámci svých hranic.

MA West Virginia, WV - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma Mediálních Studií

West Virginia State University
Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Charleston

MA v mediálních studií je integrovaný, interdisciplinární program určený pro studenty s tradiční pregraduální vzdělání a zkušeností z komunikace a digitálních médií. [+]

MA v mediálních studií je integrovaný, interdisciplinární program určený pro studenty s tradiční pregraduální vzdělání a zkušeností z komunikace a digitálních médií.

Absolventů s tímto stupněm, jedinečné v Západní Virginii, se ideálně hodí využít rozšiřující se možnosti zaměstnání v grafickém designu, digitální video produkce, interaktivní média a multimediální tvorby, elektronické publikování, a on-line informačních služeb. Absolventi Mediální studia jsou připraveny pro kariéru jako odborníky na komunikaci v takových místech, jako obchodu a průmyslu, vzdělávání a zábavy, a vlády a sektor ne-pro-zisk. Absolventi jsou připraveni pokračovat ve své práci absolventa k získání doktorského titulu. Studenti se absolvent s designem, technickou a kritické dovednosti a budou dobře vybaveny pro řešení mnoha problémů, kterým čelí podniky, malé a střední podniky, vládní agentury, neziskové organizace a vzdělávací instituce, jak se pustit do digitální tisíciletí.... [-]