MA West Virginia, WV - MA MA programy West Virginia, WV, West Virginia, WV

MA West Virginia, WV - MA MA programy West Virginia, WV, West Virginia, WV

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Západní Virginie je jedním z 50 amerických států, které hraničí Pennsylvania na sever a řadí jako 38. nejlidnatějším státem. Hlavním městem je Charleston a má krásnou krajinu se skládá z pohoří. Má více než 30 univerzit a institucí vyššího vzdělávání v rámci svých hranic.

MA West Virginia, WV - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma Mediálních Studií

West Virginia State University
Campus forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké Charleston

MA v mediálních studií je integrovaný, interdisciplinární program určený pro studenty s tradiční pregraduální vzdělání a zkušeností z komunikace a digitálních médií. [+]

. MA v mediálních studií je integrovaný, interdisciplinární program určený pro studenty s tradiční pregraduální vzdělání a zkušeností z komunikace a digitálních médií. Absolventů s tímto stupněm, jedinečné v Západní Virginii, se ideálně hodí využít rozšiřující se možnosti zaměstnání v grafickém designu, digitální video produkce, interaktivní média a multimediální tvorby, elektronické publikování, a on-line informačních služeb. Absolventi Mediální studia jsou připraveny pro kariéru jako odborníky na komunikaci v takových místech, jako obchodu a průmyslu, vzdělávání a zábavy, a vlády a sektor ne-pro-zisk. Absolventi jsou připraveni pokračovat ve své práci absolventa k získání doktorského titulu. Studenti se absolvent s designem, technickou a kritické dovednosti a budou dobře vybaveny pro řešení mnoha problémů, kterým čelí podniky, malé a střední podniky, vládní agentury, neziskové organizace a vzdělávací instituce, jak se pustit do digitální tisíciletí. Program Impact Informační technologie již začala vytvářet poptávku po vysoce kvalifikovaných pracovníků. Elektronického obchodu více rozšíří, bude řídit další změny na trhu práce. Státy a země, které mají nedostatečný přívod kvalifikovaných pracovníků bude vidět vysoce kvalifikovaných, vysoce placené práce se stěhují do států a zemí, které mohou dodat potřebné talent. Vzhledem k tomu, informačních technologií a médií infrastruktury i nadále rozšiřovat, bude potřeba pro manažery, podnikatele a vedoucí nasměrovat tuto rozvíjející odvětví naší ekonomiky. Program Mediální studia MA má mít významný dopad na budoucí hospodářský růst Západní Virginie. Aby stát plnit úkoly rozvíjející se digitální ekonomice, musíme tvrdě pracovat na vytvoření nových lidských zdrojů, které nás mohou připravit na tyto výzvy. Programy jako je tento, které přímo souvisejí s... [-]