MA Washington - MA MA programy Washington, Washington

MA Washington - MA MA programy Washington, Washington

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Státu Washington je jedním z nejprogresivnějších a pokročilé států v zemi. To je doma k mnoha univerzit, které poskytují některé z nejlepších tréninků v téměř každé možné major.

MA Washington - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

American Consortium of Universities (INTERLINK)
Online & Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené státy americké Seattle

[+]

.

Například:

Studium v ​​zahraničí Internship [-]

Ma Ve Vzdělávání

Goddard College
Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Plainfield Seattle + 1 více

V Goddard Master of Arts ve vzdělávání, můžete si vybrat téma vyšetřování a navrhnout studijní program založený na tom, jak se nejlépe učí, a jaké jsou vaše studium může přispět nejvíce pro vás a vaši komunitu. Goddard vás zve na přemýšlet o vaše téma kreslením v jiných příslušných oborů, což umožňuje vidět širší pohled na postupy a teorií spojených s vaší tématu studia. Takový ... [+]

MA ve vzdělávání

V Goddard Master of Arts ve vzdělávání, můžete si vybrat téma vyšetřování a navrhnout studijní program založený na tom, jak se nejlépe učí, a jaké jsou vaše studium může přispět nejvíce pro vás a vaši komunitu. Goddard vás zve na přemýšlet o vaše téma kreslením v jiných příslušných oborů, což umožňuje vidět širší pohled na postupy a teorií spojených s vaší tématu studia. Takový pohled vám umožní vytvořit více komplexní práce projekt, a vám umožní dozvědět se více v procesu o svůj život, své problémy, a vaše dary.

Master of Arts ve vzdělávání nabízí studijní možnosti v těchto oblastech:... [-]