Filter
Magistr humanitních věd
Spojené státy americké New York Schenectady Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Schenectady - MA MA programy Schenectady, Schenectady

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

MA Schenectady - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Clarkson University Graduate School

Spusťte program Master of Arts v oboru Výuka jednoročního programu, který začíná v červnu, a to s intenzivním letním programem, jehož cílem je učit učitele, kteří se cítí ... [+]

Spusťte program Master of Arts v oboru Výuka jednoročního programu, který začíná v červnu, a to s intenzivním letním programem, jehož cílem je učit učitele, kteří se cítí jako učitelé.

Na tento podzim zahájíme mentorovaný alt = "výuka stáže, absolvent v květnu, získání certifikace státního učitele v New Yorku a připravenost začít alt =" vyučování na plný úvazek za pouhý rok.

Použijte svůj titul pro výuku ostatních, co znáte a inspiraci budoucích vědců, inženýrů, matematiků, technologů a jazykových specialistů. Clarkson nabízí studentům, kteří začínají program v červnu, rychlé přijímání a rozšířené možnosti stipendií.... [-]

Spojené státy americké Schenectady
June 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině