Filter
Magistr humanitních věd
Spojené státy americké New York Saratoga Springs Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Saratoga Springs - MA MA programy Saratoga Springs, Saratoga Springs

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Saratoga Springs se nachází ve městě Saratoga County, USA. Minerální prameny jsou nejvíce know věc, o tomto městě. Spolu s čtyři roky a dva roky bakalářské a postgraduální programy, instituce vyššího vzdělávání ve městě nabízí přidružené tituly.

MA Saratoga Springs - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Empire State College, State University of New York

Master of Arts v sociální politice je určen pro odborníky, manažery a správce veřejných i soukromých, neziskových a neziskového sektoru, kteří se chtějí dozvědět více o t ... [+]

Master of Arts v sociální politice je určen pro odborníky, manažery a správce veřejných i soukromých, neziskových a neziskového sektoru, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak učinit buď státní nebo organizační politik efektivnější.

&nbsp

Studenti v programu Sociální politika absolventa jsou často zapojeni do nebo se zajímají o pochopení a zlepšování politik, které ovlivňují pracovní život kolegy, životy těch jejich organizace slouží, a jejich komunit.

&nbsp

V tomto programu můžete vytvářet dovednosti v oblasti politiky, implementaci a analýzu a vytvořit větší porozumění spojení mezi federální, státní, místní a organizační zásady a politické procesy. ... [-]

Spojené státy americké Saratoga Springs
Září 2019
Kombinované
2 let
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Empire State College, State University of New York

Je navržen tak, aby se vám účinnější ve své současné situaci a připravit na větší odpovědnosti a nových pracovních míst, které se zabývají věcmi důležité práce, pracovníc ... [+]

Master of Arts v práci a politických studií je určena pro unionisty, lidských zdrojů odborníků, rozhodci, pedagogů, novinářů, politických aktivistů, právníků a osob podílejících se na vládě nebo soukromém sektoru. Zatímco program poskytuje zázemí v americké pracovní vztahy, pracovní historii, pracovní právo a kolektivní vyjednávání, hlavní soustředění je na aktuální problémy a politiky, vytvářené změnami v globální ekonomice, technologii, pracovní síly a na pracovišti.

Pro studenty hledají kariérní postup, program má za cíl zvýšit své odborné způsobilosti a pracovních příležitostí prostřednictvím posílení své komunikační, analytické a vůdčí schopnosti. ... [-]

Spojené státy americké Saratoga Springs
Září 2019
Kombinované
15 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině