close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové MA Balvan - MA MA programy Balvan, Balvan

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich… Čtěte více

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Boulder City, Colorado je známý pro své venkovní rekreační plochy. To má dva hlavní univerzitám bakalářské a magisterské programy. Tam jsou také 16 vědeckých pracovišť.

Dálkové MA Balvan - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny MA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
University Of Colorado Boulder Connect Graduate School
Balvan, Spojené státy americké

Na katedře reklamy, public relations a mediálního designu se naučíte, jak generovat nápady a řešit problémy značek a problémů prostřednictvím procesu designového myšlení založ ... +

Na katedře reklamy, public relations a mediálního designu se naučíte, jak generovat nápady a řešit problémy značek a problémů prostřednictvím procesu designového myšlení založeného na analytickém a kreativním myšlení. S explozí digitálních a sociálních médií nikdy nenastal vzrušující čas na práci v rychle rostoucí oblasti strategické komunikace. -
MA
Angličtina
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde