Filter
Magistr humanitních věd
Spojené státy americké California Palo Alto Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Palo Alto - MA MA programy Palo Alto, Palo Alto

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Silicon Valley je známý pro bytí v centru technologického boomu v Kalifornii. Město bylo na vrcholu technologické úspěchy již od počátku 20. století. Město má blízkost k některé z národa nejlepších univerzit.

MA Palo Alto - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Sofia University

Masters Sofie v poradenství psychologie osnov splňuje vzdělávací a pre-stupeň požadavky na klinické školení jak pro licencovaného manželských a rodinných terapeutů (LMFT) ... [+]

S magisterský v poradenství psychologie na univerzitě v Sofii, budete mít vzdělání a pre-stupňový výcvik k výkonu licensure jako klinický odborník v celém-person přístupu ke zdraví a léčení. Navíc se naučíte se starat o své vlastní růst a blahobyt v podpůrné, atmosféru spolupráce.

Program Highlights

Kromě poskytování vzdělávací a pre-stupeň klinické požadavky na školení jak pro licencovaného manželských a rodinných terapeutů (LMFT) a profesionální licencovanou klinické poradců (LPCC), MACP Program Sofijské univerzity nabízí:

Low-k pobytu (on-line) formátech jak na-školní areál a. Vzdělávání ve tvaru prostřednictvím spolupráce kohorty zkušenosti. Zážitkové transpersonální dovednost budování laboratoře. Volitelná specializace v výtvarný projev. Čtyři čtvrtiny klinických zkušeností před maturitou. Zaměřte se na jedince, dětští, pár a rodinné terapii. Odborná příprava pro veřejné i soukromé praxe. ... [-]
Spojené státy americké Palo Alto
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 - 4 let
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Sofia University

Mistr Sofia University of Arts v transpersonální psychologie (MATP) stupeň je dvouletý program na-školní areál vytvořen, aby vám umožní zapojit se do své vlastní osobní r ... [+]

On-Campus Program

Mistr Sofia University of Arts v transpersonální psychologie (MATP) stupeň je dvouletý program na-školní areál vytvořen, aby vám umožní zapojit se do své vlastní osobní rozvoj při přípravě na studium doktorské úrovni a profesionální aplikace transpersonálních postupů a principů. Pokud jste self-motivovaný student, který potýká s problémy naší doby, a snaží se, aby pozitivní změny ve světě, tento program je pro vás. Transformační učení je základem programu, a naši absolventi slouží jako agenti změny, léčitelů a transpersonální učenci. Tento život-transformace program je vyučován předními fakulty v transpersonální psychologii, která slouží jako instruktoři a průvodci v obou třídách a nastavení výzkumu. Naše fakulta publikuje v různých oblastech zkoumání, včetně výjimečných lidských zkušeností, studie vědomí, kreativita, srovnávací náboženství a rozhraní kulturních studií a transpersonální psychologie. Náš výrazný bilance odborné studie, zážitkové pedagogiky a profesního rozvoje slouží, aby ho podpořili při hledání způsobů, jak vzít transformační koncepce a postupy do světa podporovat sociální změny a léčení v různých prostředích.... [-]

Spojené státy americké Palo Alto
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině