MA Swansea - MA MA programy Swansea, Swansea

MA Swansea - MA MA programy Swansea, Swansea

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Swansea je pobřežní město ve Walesu. Tři vysoké školy jsou umístěny tam, ani jeden z nich byl oceněn za nejlepší britské studentské praxe. Je to jeden z důležitých center průmyslové revoluce.

MA Swansea - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Tvůrčího Psaní

Swansea University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Swansea + 1 více

MA v Creative Writing je jedinečný program, který nabízí integrovaný výcvik v psaní literárního a mediálního textu. [+]

Přehled kurzů

MA v Creative Writing je jedinečný program, který nabízí integrovaný výcvik v psaní literárního a mediálního textu.

Klíčové vlastnosti MA je vyučován zkušenými spisovateli a nabízí širokou škálu psaní žánrů včetně beletrie, povídky, poezie, drama, scenáristiky a tvůrčí literatury. Dráma píše zvláštní sílu, včetně relativně nové a neprobádané oblasti dramaturgie. Pravidelné hraní a dramatické psaní studentů jsou často prováděny profesionálními herci na mini-festivalu Rough Diamonds v létě. Kreativní spisovatelé mají úzké vztahy s Národním divadlem v Walesu a také otevřené básnické akce na místních místech, jako jsou Dylan Thomas Center a Howl. Existuje prostor pro pracovní zkušenosti s místními vydavateli. Písemný program má on-line časopis The Swansea Review a studenti píší pro The Siren, studentský online časopis a studentské noviny The Waterfront. Studenti mají bezplatné členství v Literature Wales, národní propagační agentura. Studenti se podílejí na každoročním spisovateli v Dylan Thomas Center, kde se setkávají s redaktory, zástupci, vydavateli a spisovateli, aby diskutovali o tom, jak se publikace a psaní řemesel týkají. Studenti jsou součástí živé komunity spisovatelů a umělců - Swansea, rodiště Dylana Thomasa, který má spravedlivé tvrzení, že je Walesovým městem kultury. Program má spojení a zkušenosti s jedinečnou literární kulturou Walesu, domů k nejstarší (ale stále živé) bardické tradici v Evropě. Popis ... [-]

Ma V Oblasti Digitálních Médií

Swansea University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Swansea + 1 více

MA v Digital Media nabízí inovativní interdisciplinární a multidisciplinární přístup k současným technologiím a novým médiím, vycházející z odborných znalostí v oblasti mediálních a komunikačních studií. [+]

Přehled kurzů

MA v Digital Media nabízí inovativní interdisciplinární a multidisciplinární přístup k současným technologiím a novým médiím, vycházející z odborných znalostí v oblasti mediálních a komunikačních studií.

Klíčové vlastnosti

ŘO zkoumá některé z klíčových otázek konfrontovaných s globálními společnostmi v 21. století prostřednictvím dynamického programu, který kombinuje teoretické a aplikované perspektivy.

Studenti budou vyzváni, aby aplikovali teorii médií, politickou a sociální teorii a výzkumné nástroje při analýze a porozumění digitálním médiím. ŘO zkoumá klíčové historické, politické a praktické rozměry nových médií a zaměřuje se na výzkumné metodiky pro ty, kteří provádějí výzkum v oblasti digitálních médií a technologií.... [-]


MA in Applied Criminal Justice and Criminology

Swansea University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Swansea + 1 více

[+]

Tímto způsobem můžete také sledovat svou aplikaci v každé fázi procesu a vytisknout kopii rozhodnutí.

[-]