MA Glasgow - MA MA programy Glasgow, Glasgow

MA Glasgow - MA MA programy Glasgow, Glasgow

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Glasgow je největší město ve Skotsku s populací asi 600.000 ve městě samotném, nebo přes 2 miliony, pokud okolní města na Clydeside aglomerace byly vzaty v úvahu.

MA Glasgow - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA in Television Fiction Writing

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Glasgow

[+]

Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Creative Skillset Tick [-]

MA in Multimedia Journalism

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Glasgow

[+]

Konečným prvkem programu je projekt, který vám poskytuje příležitost vytvořit podstatnou část publikované / publikovatelné / vysílané standardní novinářské práce.

Metody hodnocení

Každý modul je posuzován samostatně: například průběžná práce na kurzech; zkoušky nebo testy (zkratka a denní zprávy - což je ve skutečnosti skupinová zkouška trvající celý den); a některé kombinací studijních prací a zkoušek NCTJ (zákon, vláda).

20 x záznamníky paměťové karty Marantz PMD661.

[-]