MA Glasgow City - MA MA programy Glasgow City, Glasgow City

MA Glasgow City - MA MA programy Glasgow City, Glasgow City

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

MA Glasgow City - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA in Television Fiction Writing

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Glasgow

[+]

Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Creative Skillset Tick [-]

MA in Multimedia Journalism

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Glasgow

[+]

Konečným prvkem programu je projekt, který vám poskytuje příležitost vytvořit podstatnou část publikované / publikovatelné / vysílané standardní novinářské práce.

Metody hodnocení

Každý modul je posuzován samostatně: například průběžná práce na kurzech; zkoušky nebo testy (zkratka a denní zprávy - což je ve skutečnosti skupinová zkouška trvající celý den); a některé kombinací studijních prací a zkoušek NCTJ (zákon, vláda).

20 x záznamníky paměťové karty Marantz PMD661.

[-]