MA Dundee City - MA MA programy Dundee City, Dundee City

MA Dundee City - MA MA programy Dundee City, Dundee City

Magistr

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

MA Dundee City - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA (Hons) / BSc (Hons) V Psychologii

University of Dundee
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené království Dundee

V tomto kurzu se dozvíte, jak funguje lidská mysl od dětství až po stáří a získáte základní dovednosti pro zaměstnání ve veřejném a soukromém sektoru. Budete mít příležitost se účastnit výzkumného učňovského programu, učit se výzkumným dovednostem prostřednictvím účasti na skutečných výzkumných projektech prováděných zaměstnanci našeho oddělení. [+]

Dozvíte se o velmi rozmanitém spektru témat, které společně tvoří předmět psychologie.

Dozvíte se mimo jiné o tom, jak se děti naučí, co se stane s duševními dovednostmi lidí, když se stanou starší, jak se liší lidské osobnosti, jak funguje dynamika sociální skupiny, jak si pamatujeme, vidíme a slyšíme věci a jak si mluvíme navzájem. o různých psychických poruchách.

Mezinárodní odborníci vás vyučují o nejnovějším vývoji v každé z těchto oblastí. Vaše porozumění těmto psychologickým aspektům lidské přirozenosti bude podporováno učením, jak kriticky myslet, jak řešit problémy, analyzovat data, psát jasně a efektivně a být věrným komunikátorem vědy; to jsou dovednosti, které zaměstnavatelé vysoce oceňují. Dozvíte se o vědecké metodě, případně o plánování a implementaci a analýze vlastního výzkumného projektu.... [-]


MA (Hons) V Liberálním Umění

University of Dundee
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené království Dundee

Kurz MA pro liberální umění vám nabízí maximální flexibilitu při vytváření studijního programu, který odráží vaše osobní intelektuální a tvůrčí zájmy. [+]

Náš kurz představuje nejkvalitnější skotskou tradici liberálních umění o rozsáhlém šetření v celé řadě předmětů a oborů a vyzývá vás k nalezení kreativních řešení problémů prostřednictvím aktivního učení.

Dáváme vám svobodu v celém vašem oboru a studujete několik různých předmětů bez nutnosti specializovat se pouze na jednu nebo dvě. Máte však také svobodu soustředit se na jeden předmět (hlavní), pokud chcete, a současně získávat informace ze široké škály dalších předmětů po celou dobu vašeho kurzu.

Maximální flexibilita

Na rozdíl od mnoha podobných kurzů ve Velké Británii neexistuje žádný požadavek na to, aby se k tomuto kurzu dostaly jádrové nebo povinné moduly, což zajistí, že budete mít maximální flexibilitu pro přizpůsobení svého vzdělání vašim potřebám.... [-]