Filter
Magistr humanitních věd
Spojené království Scotland Glasgow Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Glasgow - MA MA programy Glasgow, Glasgow

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Glasgow je největší město ve Skotsku s populací asi 600.000 ve městě samotném, nebo přes 2 miliony, pokud okolní města na Clydeside aglomerace byly vzaty v úvahu.

MA Glasgow - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

GCU - Glasgow School for Business and Society

S množstvím provizí a tvůrčích příležitostí je televize, kde pracuje většina scénáristů. Vyučují vás profesionální spisovatelé, budete pracovat na scénářích ze seriálů v ... [+]

Získejte školení, spojení a zkušenosti, které potřebujete, abyste si vytvořili svou značku v televizi. Rozpoznán s licencí Creative Skillset, je GCU MA Television Fiction Writing jediným programem navazujícím na magisterský program zaměřený výhradně na skriptování pro Spojené království.

Vytvořený v úzké spolupráci s průmyslem, abychom maximalizovali vaše pracovní příležitosti, nabízí náš program plný rozsah zkušeností v oboru - a podporuje vás při vývoji vlastního dramatu nebo komedie.

Pokyn od akademických odborníků a špičkových televizních scenáristek v britské televiziŠance přispět k programům, které v současné době vysílají v britské televiziIndividuální mentoring od zkušených televizních manažerůPřímý přístup k producentům a komisařůmRok mentoringu od londýnského agentaPodpora profesionálního scénáristyPříležitost absolvovat několik projektů připravených na trh... [-]
Spojené království Glasgow
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

MA Multimedia Journalism je přední skotskou žurnalistikou Masters. Je to NCTJ ... [+]

Akreditováno: BJTC NCTJ

Připojte se k celosvětovému úsilí o informování a spojení lidí po celém světě prostřednictvím předního skolského magisterského programu žurnalistiky - MA Multimedia Journalism GCU. GCU nabízí jediný titul postgraduální žurnalistiky ve Skotsku, který je akreditován oběma primárními odbornými vzdělávacími institucemi Spojeného království: Národní radou pro školení novinářů a Radou pro vzdělávání žurnalistů.

MA Multimedia Journalism se může pochlubit více než 75% mírou zaměstnanosti, umístění v mediálních organizacích včetně BBC, STV a Herald

Budete studovat v Glasgow, ve Skotsku 'mediální město', a získáte praktické zkušenosti se všemi dnešními potřebnými dovednostmi, od rozhovorů a reportingu k psaní a editaci - přes tiskové, vysílací a digitální platformy. Budeme vás trénovat ve zkratce, fotografování, video produkci a řízení webového obsahu a poskytnout vám hluboký pokyn ve vládě a právu.... [-]

Spojené království Glasgow
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině