MA Huddersfield - MA MA programy Huddersfield, Huddersfield

MA Huddersfield - MA MA programy Huddersfield, Huddersfield

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Huddersfield je velké obchodní město v hrabství Yorkshire. Kirklees College a University of Huddersfield se nachází zde. Univerzita byla založena v roce 1825 a nyní má kolem 20.000 studentů.

MA Huddersfield - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů (HRM) Ma / Pgdip / Pgcert

University of Huddersfield Business School
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Huddersfield

Celkovým cílem Mezinárodní management lidských zdrojů (HRM) MA programu je vzdělávat vás jako správce prostředků člověka v mezinárodním kontextu, a zlepšit kvalitu vašeho profesního rozvoje. [+]

Celkovým cílem Mezinárodní management lidských zdrojů (HRM) MA programu je vzdělávat vás jako správce prostředků člověka v mezinárodním kontextu, a zlepšit kvalitu vašeho profesního rozvoje. Ty se doporučuje vytvořit kritickou reflexi a řadu dovedností a technik, které jsou specifické pro mezinárodní řízení lidských zdrojů. Důraz bude kladen na rozvoj příslušných osobních a mezilidských dovedností v přípravě na budoucí profesní kariéru v řízení lidských zdrojů v globálním pracovišti. Tento kurz vám nabízí relevantní směs řízení lidských zdrojů souvisejících modulů, včetně obecný úvod k hlavním aspektům řízení lidských zdrojů a souvisejících mezinárodní otázky (jako je například mezinárodní podnikatelské prostředí a správy věcí veřejných a obchodní etiky firemní), kromě HRM strategii a mezikulturní Řízení. Budete mít také možnost pracovat s lektory, kteří jsou velmi zkušení v poskytování magisterské úrovni kurzy a to jak ve Velké Británii a zámoří.... [-]