MA Kirklees - MA MA programy Kirklees, Kirklees

MA Kirklees - MA MA programy Kirklees, Kirklees

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

MA Kirklees - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů (HRM) Ma / Pgdip / Pgcert

University of Huddersfield Business School
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Huddersfield

Celkovým cílem Mezinárodní management lidských zdrojů (HRM) MA programu je vzdělávat vás jako správce prostředků člověka v mezinárodním kontextu, a zlepšit kvalitu vašeho profesního rozvoje. [+]

Celkovým cílem Mezinárodní management lidských zdrojů (HRM) MA programu je vzdělávat vás jako správce prostředků člověka v mezinárodním kontextu, a zlepšit kvalitu vašeho profesního rozvoje. Ty se doporučuje vytvořit kritickou reflexi a řadu dovedností a technik, které jsou specifické pro mezinárodní řízení lidských zdrojů. Důraz bude kladen na rozvoj příslušných osobních a mezilidských dovedností v přípravě na budoucí profesní kariéru v řízení lidských zdrojů v globálním pracovišti. Tento kurz vám nabízí relevantní směs řízení lidských zdrojů souvisejících modulů, včetně obecný úvod k hlavním aspektům řízení lidských zdrojů a souvisejících mezinárodní otázky (jako je například mezinárodní podnikatelské prostředí a správy věcí veřejných a obchodní etiky firemní), kromě HRM strategii a mezikulturní Řízení. Budete mít také možnost pracovat s lektory, kteří jsou velmi zkušení v poskytování magisterské úrovni kurzy a to jak ve Velké Británii a zámoří.... [-]