MA Stoke - MA MA programy Stoke, Stoke

MA Stoke - MA MA programy Stoke, Stoke

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

MA Stoke - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V žurnalistice

Staffordshire University
Campus forma Denní studium Kombinované August 2018 Spojené království Stoke

Tento kurz je určen pro ty, kteří chtějí rychle-sledovat na kariéru v žurnalistice. To je vysoce odborná ocenění a má plnou akreditaci od Národní rady pro vzdělávání novinářů (NCTJ) ... [+]

. MA v žurnalismu Tento kurz je určen pro ty, kteří chtějí rychle-sledovat na kariéru v žurnalistice. To je vysoce odborná ocenění a má plnou akreditaci od Národní rady pro vzdělávání novinářů (NCTJ). Obrys předmětu Staffordshire University má silné vazby s žurnalistiky průmyslu a naše výukové zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s prací v novinách, on-line žurnalistiky, rozhlasu a televize. Ty budou mít prospěch z práce s týmem špičkových novinářů a akademických pracovníků, a naučit se samostatně fungovat jako multi-mediální novinář. Naše zaměření je na kombinaci teorie a praxe v rámci živé a poutavé prostředí, které kopíruje skutečný svět žurnalistiky. Důraz je kladen na nezávislé studie, rozvoj portfolia a prosazování kariérní vyhlídky. Ocenění sleduje program průběžného hodnocení a vyžaduje, aby studenti provést plně vyhodnotit pracovní stáž. Studenti jsou schopni sedět kvalifikace NCTJ ve vykazování, právo, Public Affairs, Video žurnalistiky, výroby, portfolia a zkratkou, zatímco na hřišti. Nejnovější průmyslový standard vybavení se používá a příběhy vztahující se k dění v místní komunitě, národní politiky, mezinárodních vztahů, sportovní zpravodajství a celebrity drby jsou pokryty. Akreditace Tento kurz je akreditován NCTJ. To znamená, že když se učíte svou novinářskou program, se doporučuje, aby dosažení NCTJ diplomu v žurnalismu, který zaměstnavatelé stále prohlížení nade vše jako značka odborné schopnosti a způsobilosti. Stručně řečeno, jsou nezbytné, aby vám pomohou získat svůj první přestávku v kariéře v žurnalistice. Naše zařízení TV News Set Zprávy set odráží podobný set-up pro které našel v rámci vysílání průmyslu seznámit naše studenty s pracovními postupy v televizním zpravodajství. Máme 3-dolly kamery... [-]