MA West Sussex - MA MA programy West Sussex, West Sussex

MA West Sussex - MA MA programy West Sussex, West Sussex

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

MA West Sussex - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Výtvarného Umění

West Dean College
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené království West Dean

Dvouletý program plný úvazek studia vhodná pro ty, kteří chtějí se zaměřit na specializované studio praxi. První ročník navazuje na postgraduální diplom [+]

. V stimulující a podpůrné prostředí, studenti se specializují na malování a kreslení, sochařství, tapiserie a textilního umění, nebo prozkoumat interdisciplinární praxi. Studenti těžit ze štědré studio prostoru, širokou škálu hostujících umělců a lektorů, vynikající dílenské vybavení, vysoce kvalifikovaných techniků, seminářů, workshopů, individuálních a skupinových cvičeních, kritické zasedání a samostudium výzkumu. "Zjistil jsem, o West Dean skrze slovo z úst, ale více lidí, je třeba vědět, že je tu proto, že zařízení jsou na světové úrovni a studiové prostory jsou skvělé v porovnání s většinou londýnské školy." Lotti Closs, MFA Socha studenta "Nejlepší věc, o tom, že je zde možnost rozšířit své nápady. Nejsme omezen a máme svobodu napadnout sami." Anne Alldread, postgraduální diplom Tapiserie a textilní studenta "Měl jsem možnost experimentovat s různými technikami a můj obraz vyvinula a značně rozšířil." Pam Ibbotson, MA Výtvarné umění studenta "V jedinečně dokonalé prostředí na plný úvazek studenti mohou věnovat svůj čas k prozkoumání a rozšíření jejich práci. Akademie důraz na dovednosti založené na tvorbu v kontextu současné praxe je vzácný v umělecké výchově. " Dr. David Stent, Visual Arts Program Leader Vizuální umění absolventů patří Eleanor Buffam, Mariella Baldwin, Steven Thompson, Emma Dexter, Des Kilfeather, Jayne sandys-Renton, Pippa Blake, Tim Kent. Magistr umění Dvouletý program plný úvazek studia vhodná pro ty, kteří chtějí se zaměřit na specializované studio praxi. První ročník navazuje na postgraduální diplom v výtvarných umění, zatímco druhý je primárně studio se sídlem, se práce dokončena na počátku druhého funkčního období. Ať už se specializovat v jedné disciplíně, nebo... [-]