MA Epsom - MA MA programy Epsom, Epsom

MA Epsom - MA MA programy Epsom, Epsom

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

MA Epsom - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA Grafický Design

University for the Creative Arts
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Epsom + 1 více

Náš kurz MA Graphic Design byl strukturován tak, aby podporoval roli tvůrců jako kvalifikovaných profesionálních komunikátorů a pevně zakomponoval kulturu výzkumu a řešení problémů do tvůrčí praxe. [+]

MA grafický design

Náš kurz MA Graphic Design byl strukturován tak, aby podporoval roli tvůrců jako kvalifikovaných profesionálních komunikátorů a pevně zakomponoval kulturu výzkumu a řešení problémů do tvůrčí praxe.

Cílem kurzu je podpořit specializaci a zvládnutí ve své jedinečné oblasti grafického designu, kterou si s námi identifikujete a rozvíjíte na tomto magisterském studiu. Umožňuje vám vytvářet smysluplné výsledky z informovaného výzkumu.

Délka studia: Jeden rok na plný úvazek

Začíná: září 2017

Campus: UCA Epsom

Přehled kurzu

S využitím rozsáhlých průmyslových vazeb, které přinesli naši pracovníci kurzu, budete povzbuzováni, abyste podporovali kontakty s průmyslovými partnery ve vaší oblasti specializace. S pomocí hostujících lektorů, odborníků z oboru a živých slibů získáte zkušenosti z reálného života v oblasti designu. Důraz bude kladen na to, jak prezentovat sebe i svůj návrh v profesionální aréně.... [-]


MA Marketing Módy

University for the Creative Arts
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Epsom + 1 více

Globální módní značky potřebují kreativní myslitele, aby účinně sdělili své sdělení prostřednictvím sociálních médií, digitálních technologií a kreativních PR praxí. Náš nový kurz MA kombinuje klíčové marketingové a komunikační dovednosti a vytváří komplexní portfolio znalostí - ústředním tématem tohoto rychle se měnícího sektoru, který je součástí dnešních módních komunikátorů světové úrovně. [+]

MA Marketing módy

Globální módní značky potřebují kreativní myslitele, aby účinně sdělili své sdělení prostřednictvím sociálních médií, digitálních technologií a kreativních PR praxí. Náš nový kurz MA kombinuje klíčové marketingové a komunikační dovednosti a vytváří komplexní portfolio znalostí - ústředním tématem tohoto rychle se měnícího sektoru, který je součástí dnešních módních komunikátorů světové úrovně.

Jako student tohoto kurzu se dozvíte, jak spravovat a vytvářet kampaně vhodné pro značku a rozvíjet schopnost porozumět a odvodit strategie z budoucích trendových dat.

Délka studia: Jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek... [-]