MA Abingdon - MA MA programy Abingdon, Abingdon

MA Abingdon - MA MA programy Abingdon, Abingdon

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Abingdon město je jedním z nejstarších obydlených britský města se datuje více než 5000 let. Město má několik institucí vyššího vzdělávání s většinou z nich je soukromých.

MA Abingdon - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v MA Magistr Spojené království Abingdon země. Vyzkoušejte naše kategorie MA Spojené království místo.

Search for similar programs here