Filter
Magistr humanitních věd
Turecko Turkey Online Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Turkey Online - MA MA programy Turkey Online, Turkey Online

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

MA Turkey Online - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Bahcesehir University

Cílem programu je správně analyzovat mezinárodní politiku a globální systém, přiblížit kritické mezinárodní otázky, hromadit znalosti a dovednosti s přínosem z pohledu ji ... [+]

GLOBÁLNÍ POLITIKA A MEZINÁRODNÍ VZTAHY (TURKISH, THESIS)

Profil programu

Cílem programu je správně analyzovat mezinárodní politiku a globální systém, přiblížit kritické mezinárodní otázky, hromadit znalosti a dovednosti s přínosem z pohledu jiných sociálních věd.

Kvalifikace udělena

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program, získají titul Master of Arts (MA).

Specifické požadavky na přijetí

1) Pro žadatele, kteří se ucházejí o absolventské programy s diplomovou práci, je požadováno skóre ALES, GMAT nebo GRE. Minimální požadavek na použití je ALES: 55 nebo GMAT: 450 nebo GRE: 610.

2) Uchazeč je povinen držet následující anglické zkouškové skóre (YDS: 65, TOEFL: 79, Pearson PTE Academic: 68, Bahçeşehir University Proficiency Score Score: 65)... [-]

Turecko Istanbul Turkey Online
Září 2019
Denní studium
3 - 4 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině