MA Gaziantep - MA MA programy Gaziantep, Gaziantep

MA Gaziantep - MA MA programy Gaziantep, Gaziantep

Magistr

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Gaziantep je město s dlouhou historií, protože je to jeden z nejstarších nepřetržitě obýval města na Zemi, z roku 3650 před naším letopočtem. Existují dvě veřejné a soukromé univerzity.

MA Gaziantep - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Mezinárodní Vztahy

Zirve University
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Turecko Gaziantep

Mezinárodní vztahy postgraduální program Je navržen tak, aby studentům pokročilé znalosti v mezinárodní politické, sociální, ekonomické, kulturní a ekologické otázky. [+]

Mezinárodní oddělení Zirve University Relations nabízí magisterský titul pro studenty, kteří mají zájem o studium mezinárodních vztahů na pokročilé úrovni. Náš interdisciplinární program zaměří na studium měnících se vztahů mezi mezinárodními aktéry, včetně jejich politických, hospodářských a kulturních interakcí.

Důraz na oddělení se na poskytování odpovídající schopnosti pro vědeckou práci a její obavy s vývojem důkladné znalosti problematiky v mezinárodních vztazích se odráží v programu s řadou pokročilých kurzů. Kurzy jsou koncipovány jako semináře, v nichž je nezbytná účast studentů. Náš akademičtí pracovníci jsou odborníci mezinárodně proslulý ve svém oboru, a odbor má mnoho spolupracovníky a přáteli v organizacích v Evropě i mimo ni. Studenti, kteří se rozhodnou Katedře mezinárodních vztahů se ocitnou těší výuka v malých třídách s dostatečnou příležitost k interakci s ostatními studenty a zaměstnanci, a rozvíjet celou řadu akademických a osobních dovedností. Mohou podílet na katedře živé výzkumné agendy seminářů, kolokvií a studentských vedené prezentace. Oddělení se zavázala k internacionalizaci svého postgraduálního osnov, a plánuje výměnné příležitostí pro studenty s našimi partnerskými institucemi po celém světě. ... [-]