MA Bělehrad - MA MA programy Bělehrad, Bělehrad

MA Bělehrad - MA MA programy Bělehrad, Bělehrad

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Srbsko (srbsky: Србија, Srbija) je stát ležící na Balkáně, v jižní Evropě. V létě turisté rádi tráví čas v Bělehradě a nyní povahu mnoha národních parků v celé zemi. Většina evropských státních nepotřebují vízum pro vstup Srbska.

Jako největší město Bělehrad je také hlavním městem Srbska. To je také jeden z největších v jihovýchodní Evropě a má populaci, která se nachází v blízkosti 2million lidí. To je metropolitní město, které má fascinující noční život, skvělé kulturu a architekturu.

MA Bělehrad - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Právu

John Naisbitt University
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Srbsko Bělehrad

Tento studijní program představuje pokračování vzdělávání studentů z akreditovaných studijních programů vysokoškolské studium v ​​právu a bezpečnosti, a veřejné správy. [+]

Tento studijní program představuje pokračování vzdělávání studentů z akreditovaných studijních programů vysokoškoláka zákona studia a Bezpečnostní a veřejné správy.

Stupeň (akademický titul)

Master of Arts v zákoně

Zápis

Kandidáti mohou požádat na master studií získal bakalářský titul na právnické fakultě a bývalé fakulty veřejné správy, stejně jako studenti, kteří získali bakalářský titul z: - právnických fakultách, veřejné správy, politika-práva a práva -business studie, - fakulty bezpečnosti, - fakulty politologie - Fakulta bezpečnost při práci, - Vojenská akademie, - Policejní akademie nebo jiné podobné myšlení u studií pro čtyři roky (240 ECTS) ze Srbska i zahraničí, včetně studentů, kteří absolvoval od specializovaných odborných studií v podobných fakultách sociálně-humanistické vědy, protože existuje potřeba uznání zkoušek.... [-]


Magistr Umění A Designu

John Naisbitt University
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Srbsko Bělehrad

Hlavním cílem Master of Arts a design studijního programu na Fakultě užitého umění a designu, je rozvoj znalostí, provádění a rozvoji uměleckých dovedností studentů prostřednictvím hlavního díla. S pomocí mentora, studentům rozvíjet své vědecké a umělecké schopnosti formou přednášek, workshopů, studijních cest a různé prezentace. [+]

Hlavním cílem Master of Arts a design studijního programu na Fakultě užitého umění a designu, je rozvoj znalostí, provádění a rozvoji uměleckých dovedností studentů prostřednictvím hlavního díla. S pomocí mentora, studentům rozvíjet své vědecké a umělecké schopnosti formou přednášek, workshopů, studijních cest a různé prezentace.

Studijní program je dvousemestrální interdisciplinární teoretické pokračování vysokoškolské studium na Fakultě umění a designu, směřující k získání potřebné vzdělání k hlubšímu pochopení postulátů a norem v oblasti současného umění a designu a kreativní fenomén a jejich výměna kreativitou, v souladu s moderními technologickými či vizuálních požadavků trhu.... [-]


On-line Master Of Arts Studia Nového Designu Médií

Belgrade Metropolitan University
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Srbsko Bělehrad

Jeden rok / 60 ECTS, které nabízí ve své třídě jen [+]

KURZY DESIGN nových médií

Jeden rok / 60 ECTS, které nabízí ve své třídě jen

Kurzy (8 ECTS každý): AD426 interaktivní instalace a vizuální prostor Intervence AD441 Film a video Skládání AD521 Programování výtvarného umění Volený AD535 Design unikátních uživatelů Experience AD446 Kreativita na mobilní aplikace MSc práce (12 ECTS) Volitelné předměty (8 ECTS každý):

Volitelný 1: Jeden z těchto předmětů:

AD527 3D modelování a animace AD531 Video v nových médií AD450 Dramaturgie krátké video a animovaných Formuláře [-]