MASTERSTUDIES

Sportovní věda programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Master of Arts (MA) je postgraduální stupeň, který lze získat na částečný úvazek nebo na plný úvazek studia. Vzdělávání připravuje studenty pro pokročilejší postavení ve svém oboru, a to také připravuje je ke vstupu do doktorského programu, pokud se tak rozhodnou.

Možná se divíte, co je MA v Sports Science? Jedná se o program, který je navržen tak, aby připravit studenty s in-hloubka pochopení aplikovaného a klinické sportovní vědy praxe. Každý program se bude lišit, ale třídy mohou zahrnovat fyziologie, biomechaniky, výživy, biochemie, kognitivních a behaviorálních věd, sledování sportovec, analýzy výkonu, a sportovní technologie. Mnoho programů také nabízejí možnosti stáží, které se shodují s odbornými zájmy studentů.

Vydělávat titul v sportovní vědy je výhodné v mnoha různými způsoby. Mnoho škol poskytují příležitosti k vybudování sítě v průmyslu, který pomáhá při hledání kariéru po promoci.Pole také umožňuje absolventům najít práci v různých typech sportovních organizací po celém světě.

Vzhledem k tomu, existují mezinárodní studijní programy v oblastech po celém světě, jsou náklady spojené s vydělávat sportovní Science může velmi lišit od jedné školy do druhé. Některé nákladové faktory, aby zvážila zahrnují dobu trvání programu, umístění instituce, a poplatky a cestovní náklady spojené s praxe. Jakmile jste se rozhodli na několik oblíbených, volejte škol přímo a zeptat se, co náklady budou podílet.

Tyto pracovní příležitosti pro absolventy vysokých škol, jsou obrovské. Některé možné tituly zahrnují sílu a specialista klimatizace, životní styl poradce, Sport / sportovní koordinátora programu, komunitní a firemní kondiční a zdravotní konzultant a vývoje důstojník pro orientované na zdraví a profesních organizací. Zaměstnavatelé mohou zahrnovat sportovní organizace, konkrétní sportovní týmy nebo jednotlivé sportovce.

Pomocí našeho online databázi usnadňuje najít perfektní sportovní vědy program. Začněte hned a hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

 

 

4 Výsledky v Sportovní věda Filter

Erasmus Mundus společný mistr v etice a integritě sportu (Leuven et al)

KU Leuven
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Společný magisterský program Erasmus Mundus v oblasti etiky a integrity sportu (MAiSI) je inovativní multidisciplinární program, který bude katalyzátorem nové profese v rámci ...

Čtěte více

MA ve sportovní etice a bezúhonnosti

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský studijní program v oblasti etiky a bezúhonnosti v oblasti sportu byl vytvořen pro vzdělávání sportovních administrátorů, koncepčních pracovníků, kteří vykazují sys ...

Čtěte více

Master of Arts v síle a klimatizace (on-line)

LaGrange College
MA
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Online forma

Jeden a půl roku, plně-line Master of Art programu se zaměřuje na stejný obsah, založené na výzkumu jako program MS, ale je speciálně navržen a přizpůsoben pro plný úvazek pro ...

Čtěte více

MA / PgD / PgC Sociologie a etika sportu

Cardiff Metropolitan University
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Sociokulturní studie sportu je stále důležitější. Vychází z dvou hlavních oblastí studia v rámci sociokulturního studia sportu a zaměřuje se na sociologii a etiku (filozofii) ...

Čtěte více