close

Filtry

Zobrazit výsledky

Sportovní studia programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Po získání vysokoškolského titulu může student zvolit titul Master of Arts. Tento stupeň poskytuje kritické vzdělání předmětu v oblasti humanitních, uměleckých nebo společenských věd, a to obvykle trvá dva roky dokončit. Co je MA v sportovních studiích? Sportovní studie jsou širokým výzkumem různých sportovních zájmů, jako je sportovní žurnalistika a management… Čtěte více

Po získání vysokoškolského titulu může student zvolit titul Master of Arts. Tento stupeň poskytuje kritické vzdělání předmětu v oblasti humanitních, uměleckých nebo společenských věd, a to obvykle trvá dva roky dokončit.

Co je MA v sportovních studiích? Sportovní studie jsou širokým výzkumem různých sportovních zájmů, jako je sportovní žurnalistika a management. Tento typ studijního programu je navržen tak, aby nabízel intenzivní studium sportu v kontextu kultury, společnosti a dějin, aby připravil studenty na sportovní kariéru. Mnoho sportovních studijních programů nabízí specializace a volitelné předměty, které studentům umožňují soustředit se na konkrétní odvětví související se sportem.

Mnoho zaměstnavatelů zjistí, že studenti ve sportovních studiích vykazují kombinaci užitečných dovedností, které se mohou projevit v mnoha průmyslových odvětvích. Tito studenti jsou často analytici a mají silné komunikační dovednosti. Dalším přínosem je, že studenti mají tendenci se naučit efektivní organizační schopnosti.

Magisterský titul zpravidla stojí méně, než aby získal vysokoškolské vzdělání, ale náklady se mohou lišit v závislosti na několika odlišných faktorech. Stupeň soukromé univerzity obvykle stojí více než jeden z veřejné školy a umístění školy může také hrát roli při určování výuky. Studenti by se měli obrátit na školní přijímací kanceláře a získat další informace.

Studenti s pokročilým vzděláním v oboru sportu se mohou setkat s vysokými platovými manažerskými pozicemi. Absolventi mohou vykonávat kariéru v různých odvětvích souvisejících se sportem, jako je sportovní obchod, atletická správa, koučování, vysílací média, plánování událostí a řízení událostí. Některé kariérové ​​pozice zahrnují sportovního terapeuta, manažera aktivit a fyziologa cvičení.

Existuje mnoho programů po celém světě, které nabízejí MA v sportovních studiích. Mnohé univerzity také umožňují studentům absolvovat kurzy online nebo na částečný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
SOAS University of London
Londýn , Spojené království

Tento titul zkoumá původ a historický vývoj jógy a meditace v Indii a Tibetu, od starověku po moderní svět. Hodilo by se to učitelům jógy / meditace, praktikům, studentům nábo ... +

Tento titul zkoumá původ a historický vývoj jógy a meditace v Indii a Tibetu, od starověku po moderní svět. Hodilo by se to učitelům jógy / meditace, praktikům, studentům náboženství i těm, kteří mají psychologický původ a kteří se zajímají o terapii všímavosti. -
MA
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
28 Zář 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde