MASTERSTUDIES

Sportovní psychologie programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Master of Arts v oboru je v oblasti terciárního vzdělávání, který prohlubuje své znalosti v určité oblasti. Obecně platí, že budete mít více pokročilé kritické myšlení a schopnost řešit problémy aplikovat teoretické znalosti v reálném světě aplikací při dokončení svůj titul.

Co je MA ve sportu a cvičení psychologie? Sport a pohyb jsou velký byznys v těchto dnech. Nicméně, stále více lidí zažívají zneužívání návykových látek, poruchy příjmu potravy, a etické otázky, z jejich účasti. S MA ve sportu a cvičení psychologie, můžete pracovat na pozitivní dopad na zdraví a blaho sportovců, kteří mají vysoké nároky, které poškozují jejich těla a mysli. Když přejdete budete připraveni vzít zkoušku pro profesionální licenci a pracovat pod dohledem zkušeností vydělat pověření.

S MA v oblasti sportu a cvičení psychologie, budete mít větší potenciál výdělku jako licencovaný profesionální poradce v Applied Sport psychologie.Pokud pracujete s atlety, budete mít větší znalosti, aby jim pomohla stát se lepší jednotlivcům v jejich sportu.

MA ve sportu a cvičení psychologie zahrnuje nejen třídy, ale praktické vzdělávání ve společnosti. Náklady na programu se bude lišit v závislosti na škole. Tam může být předpokladem tříd, které budete potřebovat, aby se před vstupem do programu, který zvýší vaši celkové náklady.

Jako profesionální poradce, můžete pracovat s klinice nebo sportovní organizace trénovat sportovce pro hospodářskou soutěž. Můžete také zvolit otevřít vlastní kancelář a vidět klienty profesionálně. S magisterského stupně, máte také nárok učit ve škole, nebo můžete pracovat v prostředí, veřejné nebo soukromé školy. Tam může být příležitostí ve své komunitě, aby konzultace o zdraví a wellness pro obyvatelstvo, s parky a rekreační oddělení nebo soukromé průmyslu.

Máte-li zájem o podpoře své vzdělání, začít ještě dnes.Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

2 Výsledky v Sportovní psychologie Filter

MA ve sportovní etice a bezúhonnosti

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský studijní program v oblasti etiky a bezúhonnosti v oblasti sportu byl vytvořen pro vzdělávání sportovních administrátorů, koncepčních pracovníků, kteří vykazují sys ...

Čtěte více

Master of Arts v síle a klimatizace (on-line)

LaGrange College
MA
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Online forma

Jeden a půl roku, plně-line Master of Art programu se zaměřuje na stejný obsah, založené na výzkumu jako program MS, ale je speciálně navržen a přizpůsoben pro plný úvazek pro ...

Čtěte více