MASTERSTUDIES

Sportovní management programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Existuje mnoho výhod pro sledování vyšší vzdělání, včetně stále způsobilý k dosažení svých snů kariéru. Master of Arts (MA) je absolventem program, který vám může nabídnout svobodu zajistit pracovní místa, která vám bude nejen láska, ale to bude pravděpodobně platit více, stejně. Po absolvování s magisterský titul, si můžete vychutnat celoživotní kariéru v oboru, které máte rádi.

Mnozí se zeptat, co je MA v oboru Sportovní management? Tento absolvent program pomáhá studentům získat dovednosti a znalosti potřebné pro spuštění behind-the-scenes aspekty sportovního odvětví. Celoroční v mnoha programech obsahuje třídy v oblasti financí, personální management, právo, a marketing. Po absolvování studenti budou mít znalosti, které pomohou organizacím zlepšit jejich hry a marketingových strategií a zvýšit zapojení ventilátoru. Mnoho programů poskytnout studentům praktické zkušenosti prostřednictvím stáží s profesionálními a univerzitních týmů a jiných subjektů.

Existuje několik výhod postgraduální obor sportovní management. Především se jedná o rostoucí pole, a mnoho týmů se snaží zaměstnávat jedince, kteří obdrželi vzdělání v těchto oblastech. Navíc, to je způsob, jak pro ty, kteří mají zájem o sport zanícený, aby se zapojili profesionálně.

Jako u každého stupně vyššího vzdělání, náklady na program se bude lišit v závislosti na orgánu, počet kreditů vyžaduje, a zda studenti se rozhoduje, že stupeň on-line, nebo ne. Obecně platí, že náklady se zpět vzhledem k vysoké poptávce po absolventy s MA ve sportovní management.

Existuje několik kariérní cesty, které by se dalo vzít po dokončení studia. Za prvé, ti, kteří mají smysl pro altruismu se může rozhodnout, kdo neziskovou ve sportu organizace pro děti. Kromě toho bude magisterský titul nárok absolventa pro práci v oblastech, jako je marketing, propagace a dodržování předpisů na všech úrovních týmu, ať už je to vysoká škola, kolegiátní, nebo profesionální.Tam jsou také příležitostí k práci one-on-one s sportovci pomoci jim zvýšit jejich fyzickou kondici a prodejnost.

Vzhledem k tomu, pole se stává stále oblíbenější a poptávky zvyšuje, více institucí vytvářejí programy sportovního managementu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

4 Výsledky v Sportovní management Filter

MA ve sportu a managementu cestovního ruchu

Lithuanian Sports University
MA
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

Cílem programu je poskytnout studentům solidní znalosti v oblasti řízení a podnikové správy, rozvíjet eticky odpovědnou osobnost s tvůrčími a podnikatelskými dovednostmi, kter ...

Čtěte více

MA - Master of Arts v řízení sportu

United International Business Schools
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
9&nbsp;-&nbsp;36 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a k ...

Čtěte více

MSc / PgD / PgC řízení sportu

Cardiff Metropolitan University
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Jedná se o moderní program zaměřený na profesionály a praktiky pracující v odvětví sportu a volného času, kteří chtějí rozvíjet své vedoucí praxi a / nebo hledat nové příležit ...

Čtěte více

Vedení ma sporty

Hartpury College, University of West England
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Kampus

Tyto postgraduální programy byly vyvinuty ve spolupráci s Bristol Business School a poskytuje studentům možnost prozkoumat koncepci

Čtěte více