MASTERSTUDIES

Společenské vědy San Diego - Společenské vědy Společenské vědy programy San Diego, San Diego

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Kurzy v sociálních vědách připravují studenty k zapojení do lidské společnosti. Prostřednictvím kurzů, jako je ekonomie, politologie, antropologie, sociologie, historie a psychologie, mohou studenti lépe porozumět tomu, jak funguje svět kolem nich.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Diego je hlavní město provincie Kalifornie, který se nachází na pobřeží Tichého oceánu. San Diego je považován za jeden z nejvíce vzdělaných měst USA. Průzkum ukazuje, že asi 41 procent z jedince na nebo nad 25 let věku jsou alespoň bakalářský titul držitele.

Společenské vědy San Diego - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Společenské vědy, San Diego Filter

Mistr umění v míru a spravedlnosti

Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego
MA
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme dvouleté magisterské umění v oblasti míru a spravedlnosti (MAPJ, na plný a částečný úvazek) pro jednotlivce, kteří chtějí vytvořit změny a řešit dnešní nejvíce znepok ...

Čtěte více

Mistr umění v sociální inovace

Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego
MA
MA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Vedoucí sociální změna je tvrdá práce, která vyžaduje inovativní vizi podporovanou podnikatelskými dovednostmi a hluboké pochopení daného problému. Studenti, kteří navštěvují ...

Čtěte více