MASTERSTUDIES

Společenské vědy Leuven - Společenské vědy Společenské vědy programy Leuven, Leuven

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Sociální vědy pomáhají studentům lépe pochopit interakce a systémy v lidské společnosti. Zahrnuté témata mohou zahrnovat, jak se komunity a populace skládají z vlád, vytvářejí zákony, rozvíjejí ekonomické systémy nebo jak rozhodují jednotlivci.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Několik studují možnosti jsou k dispozici v tomto městě. Jeden z nejstarších univerzit v regionu, Katolická univerzita, stejně jako vyšší Filozofický ústav nalezené v Lovani.

Společenské vědy Leuven - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

3 Výsledky v Společenské vědy, Leuven Filter

Mistr Kulturních Studií (Leuven)

KU Leuven
MA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Mistr kulturních studií KU Leuven věnuje různým aspektům kultury jako sociálně zakotvené praxi. Program je založen na důkladném ocenění kulturních projevů, jako je literatura, ...

Čtěte více

Mistr evropských studií: nadnárodní a globální perspektivy (Leuven)

KU Leuven
MA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Interdisciplinární a mezinárodní mistr umění v evropských studiích KU Leuven : Transnacionální a globální perspektivy (MAES) seznamuje studenty se studiem Evropy jako kontinen ...

Čtěte více

Mistr Společnosti, Zákona A Náboženství (Leuven)

KU Leuven
MA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Mistr společnosti KU Leuven pro společnost, právo a náboženství byl zahájen v reakci na rostoucí význam interakce společnosti, práva a náboženství v našem multináboženském a p ...

Čtěte více