Self-Improvement programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Self-Improvement programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

MA programy: Hledat zde pro programy Self-Improvement. Získejte všechny informace o škole a MA directely, šetří čas a obraťte se na MA Přijímací řízení na 3 kliknutí zde!

Čtěte více

MA v náboženství, zdraví a pohodu

University of Groningen
Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Nizozemsko Groningen

Jakou roli hraje náboženství a spiritualita naše zkušenosti se zdravím a blahobytem? Jak nás ovlivňuje biomedicínské zaměření současné zdravotní péče? [+]

Jakou roli hraje náboženství a spiritualita naše zkušenosti se zdravím a blahobytem? Jak nás ovlivňuje biomedicínské zaměření současné zdravotní péče?

Tento interdisciplinární studijní program bude zkoumat, co znamená být nemocný nebo zdravý v rozmanitých, individualizovaných a vysoce technologických společnostech, z psychologických, kulturních, etických a politických hledisek. Nejen, že náboženské, kulturní, politické, fyzické a technologické rozmanitosti ovlivňují, jak se snažíme obnovit nebo udržet své zdraví, ale také ovlivňují to, co si myslíme, že "zdraví" je na prvním místě.

Tato dráha v magisterském studijním programu v oblasti teologie a náboženských studií má dvě specializace: "Duchovní péče (Geestelijke Verzorging)" a "Etika a rozmanitost".... [-]