MA Cluj-Napoca - MA MA programy Cluj-Napoca, Cluj-Napoca

MA Cluj-Napoca - MA MA programy Cluj-Napoca, Cluj-Napoca

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Rumunsko je země nacházející se na křižovatce střední a jihovýchodní Evropy, hraničí na pobřeží Černého moře. Jak se dostat do Rumunska je snadné z téměř všech koutů světa, díky své poloze, stejně jako skutečnost, že se podává prostřednictvím škálou typů dopravy a společnosti. Rumunské univerzity nabízejí velký výběr vysokoškoláka a postgraduální programy v rumunštině, angličtině, francouzštině a němčině.

Cluj-Napoca Město je hlavním městem Cluj kraj v Rumunsku a druhá nejlidnatější po Bukurešti. Jedná se o metropolitní oblast s počtem obyvatel nad 300 tisíc obyvatel. Má kolem 150 pre-univerzitní vzdělávací instituce.

MA Cluj-Napoca - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Mediální Komunikace

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI
Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Rumunsko Cluj-Napoca

MA v mediální komunikace v angličtině na FSPAC nabízí studentům lepší pochopení mediálních technologií, zprávy, výroba, distribuce a recepce praxe a vybavuje studenty dovednosti nezbytné, aby se stal mediální konzultanti, mediální analytici, vědci, profesionální komunikační specialisté, on-line systém designéři, vedoucí kampaně, či mluvčí ... [+]

. MA v mediální komunikace v angličtině na FSPAC nabízí studentům lepší pochopení mediálních technologií, zprávy, výroba, distribuce a recepce praxe a vybavuje studenty dovednosti nezbytné, aby se stal mediální konzultanti, mediální analytici, vědci, profesionální komunikační specialisté, on-line systém designéři, vedoucí kampaně nebo mluvčí. Osnovy má výzkum orientované kurzy, které zdůrazňují využití nových nástrojů pro sběr a analýzu dat, kurzů založených na projektech, které podporují týmovou spolupráci a rozvoj profesních kompetencí, dovedností-orientované kurzy se zaměřením na vysílání a Digital Media Production, web design a vyprávění a teoretické kurzy, které mají za cíl souvislostí komunikace, popsat rámce a diskutovat přínosy různých učenců k teorii médií. Program MA podporuje rozvoj kritického myšlení, vzájemného učení a týmové práce v multikulturním Transylvanian kontextu a interdisciplinární rámcem UBB je. Studenti jsou vedeni k účasti na výzkumných projektech katedry žurnalistiky a v jejích Media Studios - televizním studiu, rozhlasovém studiu, časopis redakci, fotku a multimediální laboratoř. Poplatky spojené se studiem Školné pro občany EU, je 3000 lei / rok. Školné pro Non-EU (self-podporovaný) 4500 EUR / akademický rok pro programy na úrovni MA, platí předem na dobu 9 nebo 10 měsíců (v případě, že učební plán zahrnuje období stáží). [-]