Filter
Magistr humanitních věd
Rumunsko Cluj-Napoca Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Cluj-Napoca - MA MA programy Cluj-Napoca, Cluj-Napoca

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Rumunsko je země nacházející se na křižovatce střední a jihovýchodní Evropy, hraničí na pobřeží Černého moře. Jak se dostat do Rumunska je snadné z téměř všech koutů světa, díky své poloze, stejně jako skutečnost, že se podává prostřednictvím škálou typů dopravy a společnosti. Rumunské univerzity nabízejí velký výběr vysokoškoláka a postgraduální programy v rumunštině, angličtině, francouzštině a němčině.

Cluj-Napoca Město je hlavním městem Cluj kraj v Rumunsku a druhá nejlidnatější po Bukurešti. Jedná se o metropolitní oblast s počtem obyvatel nad 300 tisíc obyvatel. Má kolem 150 pre-univerzitní vzdělávací instituce.

MA Cluj-Napoca - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

MA v mediální komunikace v angličtině na FSPAC nabízí studentům lepší pochopení mediálních technologií, zprávy, výroba, distribuce a recepce praxe a vybavuje studenty dov ... [+]

MA v mediální komunikace v angličtině na FSPAC nabízí studentům lepší pochopení mediálních technologií, zprávy, výroba, distribuce a recepce praxe a vybavuje studenty dovednosti nezbytné, aby se stal mediální konzultanti, mediální analytici, vědci, profesionální komunikační specialisté, on-line systém designéři, vedoucí kampaně nebo mluvčí.

Osnovy má výzkum orientované kurzy, které zdůrazňují využití nových nástrojů pro sběr a analýzu dat, kurzů založených na projektech, které podporují týmovou spolupráci a rozvoj profesních kompetencí, dovedností-orientované kurzy se zaměřením na vysílání a Digital Media Production, web design a vyprávění a teoretické kurzy, které mají za cíl souvislostí komunikace, popsat rámce a diskutovat přínosy různých učenců k teorii médií. ... [-]

Rumunsko Cluj-Napoca
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině