$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Reality programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Vydělávat magisterský titul může otevřít další dveře pro mnohé absolventy. Toto pověření prokazuje pokročilé znalosti ve zvoleném oboru. Za účelem sledování PhD student musí úspěšně dokončit kurzu v magisterském studijním programu. Co je MA je Real Estate? Tento typ míry může vystavit jednotlivce na širokou škálu projektů v oblasti nemovitostí včetně komer… Čtěte více

Vydělávat magisterský titul může otevřít další dveře pro mnohé absolventy. Toto pověření prokazuje pokročilé znalosti ve zvoleném oboru. Za účelem sledování PhD student musí úspěšně dokončit kurzu v magisterském studijním programu.

Co je MA je Real Estate? Tento typ míry může vystavit jednotlivce na širokou škálu projektů v oblasti nemovitostí včetně komerčních, rezidenčních, maloobchod, průmyslové a pohostinnost. Studenti jsou často schopni vybrat oblast koncentrace, jako je infrastruktura, výstavba, rozvoj, financí, správy majetku, investice, analýzy trhu, právo nemovitostí a cenově dostupné bydlení. Curriculum mohou zahrnovat práci v terénu a případové studie kromě výuky v učebně. To může být v oblasti nemovitostí a staveb průmyslu obsahuje rovněž přednášky z místních a národních odborníků.Mnoho Master in Real Estate programy nabízejí flexibilitu pro studenty mít třídy na plný úvazek, nebo ve večerních hodinách, mají-li na plný úvazek.

Existuje řada výhod vydělávat MA v oblasti nemovitostí. Když nic jiného, ​​poskytuje studentům kritické myšlení a strategické plánování dovedností, které jsou použitelné v mnoha průmyslových odvětvích.

Náklady na získání Master v oblasti nemovitostí se liší v závislosti na škole, a umístění a dobu trvání programu. S cílem potvrdit veškeré poplatky a náklady registraci, je to dobrý nápad pro budoucí studenty mluvit s přijímacím důstojník u jakékoliv škole jsou vážně zvažuje.

Existuje široká škála možností zaměstnání pro lidi, kteří mají tento stupeň. Kariéra v soukromém sektoru může zahrnovat pozice ve velkých národních realitních společností, regionální investory, REIT, architektura firmy a investice. Mohou být k dispozici pracovních míst ve veřejném sektoru se města, kraje, státu nebo armády.

Pro zájemce o studium by mělo začít zkoumá jejich možnosti ještě dnes. Naše komplexní databáze může být velkým zdrojem. Pro lidi s nižší flexibilitou, on-line kurzy, může být tou nejlepší alternativou. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Hochschule Biberach University Of Applied Science

Biberach University jako centrum excelence pro stavebnictví a nemovitostí nabízí mnoho výhod: kvalifikovanými lektory, intenzivní kontakty jak mezi učiteli a žáky a hospodářst ... +

Biberach University jako centrum excelence pro stavebnictví a nemovitostí nabízí mnoho výhod: kvalifikovanými lektory, intenzivní kontakty jak mezi učiteli a žáky a hospodářství, jakož i na zahraničních univerzitách a související průběžné aktualizace výuky - to vše dělá naši absolventi velmi vyhledávané profesionály v průmyslu. -
MA
Denní studium
Němec
Kampus