MA Villach - MA MA programy Villach, Villach

MA Villach - MA MA programy Villach, Villach

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Villach, statutární město, se nachází na Drávy (Drau) řeky nedaleko soutoku s Gail přítoku a je sedmou největší město v Rakousku a druhý největší ve spolkové zemi Korutany.

MA Villach - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v MA Magistr Rakousko Villach země. Vyzkoušejte naše kategorie MA Rakousko místo.

Search for similar programs here