close

Filtry

Zobrazit výsledky

Psaní divadelních her programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Master of Arts je studijní program, který vám umožní dozvědět se více o zvláštních oblastech zájmu o humanitní a umělecké obory. K ukončení studia obvykle trvá dva roky. Můžete získat dovednosti, které vám mohou pomoci ve vaší budoucí kariéře, nebo se můžete rozhodnout pokračovat ve studiu s doktorským studiem. Možná se zeptáte: "Co je MA v Playwritingu?" Tento… Čtěte více

Master of Arts je studijní program, který vám umožní dozvědět se více o zvláštních oblastech zájmu o humanitní a umělecké obory. K ukončení studia obvykle trvá dva roky. Můžete získat dovednosti, které vám mohou pomoci ve vaší budoucí kariéře, nebo se můžete rozhodnout pokračovat ve studiu s doktorským studiem.

Možná se zeptáte: "Co je MA v Playwritingu?" Tento stupeň podporuje a podporuje studium a analýzu her během historie s cílem vytvořit vlastní scénáře. Kurz může zahrnovat témata jako dramaturgie, kreativní spolupráce, historie divadla a psaní pro konkrétní publikum. Mohou být nabízeny semináře a workshopy, které umožňují vývoj nových scénických děl. Stupeň se obvykle uzavírá hodnocením písemného portfolia.

Získání MA v Playwriting vás může naučit, jak uspořádat své myšlenky a efektivně je napsat. Můžete také získat kreativní dovednosti pro řešení problémů a schopnost rychle analyzovat situace, což jsou užitečné dovednosti pro práci v jakékoliv profesi.

Účast ve škole on-line nebo na částečný úvazek, nebo při získávání kreditů navíc nebo studium v ​​zahraničí, mohou ovlivnit náklady na MA v Playwritingu. Každá škola má své vlastní povinné školné a poplatky. Nezapomeňte pečlivě zkontrolovat své možnosti a najít program, který splňuje vaše potřeby.

S MA v Playwritingu se můžete stát úspěšným dramatikem, ale to není vaše jediná kariéra. Mezi další kariéry patří vývojář skriptů pro televizi, dramaturga, učitele, redaktora, producenta, show runnera a režiséra. Někteří dramatici se věnují dalším profesím psaní a stávají se autory, novináři nebo básníky. Playwriting může být vchodem do široké škály tvůrčí kariéry.

Nalezení správné univerzity nebo školy pro vaše Master of Arts v Playwriting může být vzrušující. Nezapomeňte zvážit místní školy, školy v zahraničí a studijní programy online. Každý má své výhody. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Russian State Institute of Performing Arts
Petrohrad, Rusko

Tento profesionální program je rozdělen do tří částí. Studenti také navštěvují přednášky o historii divadla a umění, filozofii, navštěvují a diskutují o divadelních představen ... +

Tento profesionální program je rozdělen do tří částí. Studenti také navštěvují přednášky o historii divadla a umění, filozofii, navštěvují a diskutují o divadelních představeních a dalších významných kulturních událostech v Petrohradě. -
MA
Denní studium
Ruština, Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde