MA New Hampshire, NH - MA MA programy New Hampshire, NH, New Hampshire, NH

MA New Hampshire, NH - MA MA programy New Hampshire, NH, New Hampshire, NH

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New Hampshire je severovýchodní stát USA se nachází v oblasti Nové Anglie. Země byla jednou z prvních kolonií, které se odtrhly od Velké Británie a byl zařazen do Ameriky. Tam je dlouhý seznam univerzit a vysokých škol v této zemi vyskytuje.

MA New Hampshire, NH - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Výtvarného Umění (low Sídlo)

New Hampshire Institute of Art
Campus forma Kombinované September 2018 Spojené státy americké Manchester

Naše nízké bydliště Mistr program Výtvarná umění nabízí studentům jedinečnou příležitost zažít technické, koncepční a profesionální uměleckou růst. Zároveň poskytuje komunitu, která obohatí žákům život v cestách, které jsou zásadní pro rozvoj a udržování odborné úrovně umělecké praxe ... [+]

. Mistr výtvarných umění (nízký pobytu) Naše nízké bydliště Mistr program Výtvarná umění nabízí studentům jedinečnou příležitost zažít technické, koncepční a profesionální uměleckou růst. Zároveň poskytuje komunitu, která obohatí žákům život v cestách, které jsou zásadní pro rozvoj a udržení profesionální úrovně umělecké praxe. Vesnice New Hampshire Peterborough, jeden z předních malých uměleckých komunit v Americe, a přilehlé obce Sharon, jak se nachází na úpatí slavného Mt. Monadnock sloužit jako krásné, na samotě, rozbočovač pro rezidencí a nabízí ideální prostředí pro umělce. Obě lokality jsou ponořený v umělecké a kulturní historie a mají živé a zabývají současné kulturní a umělecké komunity. V deseti-denní pobyty jsou soustředěny ústup podobné zkušenosti. Každý student je uveden osobní individuální péči a poradenství od vysoce kvalifikovaných fakulty. Naším cílem jako soudržné fakulty jednotky je vidět každý student sáhnout hluboko do smyslu jeho / její práci a vytvořit vášnivé pracovní morálku, která bude stavět na koncepční a technické vzdělávání a sloužit jako základ pro jejich vstup do profesionálního uměleckého života. Prostřednictvím naší péči a odhodlání každý student bude prosazovat jejich pochopení jejich práce a jeho místo ve světě a zapojit a rozvíjet profesionální pole, které zajímá O MFA programu Cílem Master of Fine Arts ve výtvarném umění, fotografie, tvůrčího psaní a psaní pro jeviště a obrazovky je kultivovat umělce, kteří chápou, zapojit a vyvíjet profesionální oblasti, v nichž mají zájem. Každý student bude absolvovat programu NHIA v MFA s: komplexní povědomí o světě umění; pochopení jejich role v tomto světě; celoživotní umělecké koncepční, tvůrčím, profesionální a... [-]