MA Maryland, MD - MA MA programy Maryland, MD, Maryland, MD

MA Maryland, MD - MA MA programy Maryland, MD, Maryland, MD

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Maryland je stav amerických a sdílení hranice s Virginii, Západní Virginie a okres Columbie. Mnoho historických a vysoce hodnoceny univerzity slouží tento stav. Existuje celá řada specializovaných odborných učilišť, které trénují s lékaři, zubaři, právníci, inženýři, sociální pracovníky a farmacie.

MA Maryland, MD - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Ekonomii

University of South Carolina Darla Moore School of Business
Campus forma Denní studium 3 semestry September 2018 Spojené státy americké Columbia

Prognóza prodeje a výnosů, analýza tržních trendů, ekonometrické modelování - všechny tyto dovednosti jsou založeny na aplikované ekonomice. Patří mezi nejvyhledávanější dovednosti v podnikání [+]

Master of Arts v ekonomii

Prognóza prodeje a výnosů, analýza tržních trendů, ekonometrické modelování - všechny tyto dovednosti jsou založeny na aplikované ekonomice. Patří mezi nejvyhledávanější dovednosti v oblasti obchodu a vlády.

Program Darla Moore School of Business "Master of Arts in Economics" kombinuje pevný základ v ekonomii s důrazem na uplatňování těchto znalostí v reálných situacích. Zatímco program připravuje studenty na profesní dráhu jako profesionální ekonomové ve vládě a podnikání, někteří absolventi používají titul jako odrazový můstek k dalšímu právnickému nebo doktorskému vzdělání Podnikání nebo ekonomika.... [-]