MA Saint Andrews - MA MA programy Saint Andrews, Saint Andrews

MA Saint Andrews - MA MA programy Saint Andrews, Saint Andrews

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

St Andrews se nachází ve Skotsku a známý jako domov golfu. Jeden z patnácti skotských univerzit, je University of St Andrews tam nachází. Je to také nejstarší skotská univerzita, založená v roce 1410.

MA Saint Andrews - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Oblasti Udržitelného Rozvoje A Strategického řízení V Oblasti Energetiky

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené království Saint Andrews

«Udržitelného rozvoje a strategického řízení v oblasti energetiky» magisterském programu (s absolventi obor management) je provozována ve spolupráci s St Andrews University, jedné z nejstarších a nejvýznamnějších britských univerzitách, že během jeho šest set let dlouhou historii, získal pověst světové třídy vzdělávací a výzkumné centrum. [+]

. Program Profile «Udržitelného rozvoje a strategického řízení v oblasti energetiky» Program magisterském (S absolventy obor Management) je provozována ve spolupráci s St Andrews University, jedné z nejstarších a nejvýznamnějších britských univerzitách, že během jeho šest set let dlouhou historii, získal pověst světové třídy vzdělávací a výzkumné centrum. Program nabízí jedinečnou příležitost pro pět Rus a pět britských nadějných studentů stát se odborníky a to jak v oblasti udržitelné energie a strategického řízení v oblasti energetiky. Absolventi získají dva diplomy a dva mistrovské tituly: St Andrews University diplom v oblasti udržitelného rozvoje (Master of Arts v udržitelný rozvoj) a MGIMO vysokoškolský diplom v managementu (Master of Arts v řízení). Tento nový magisterský program má originální formát, který obsahuje dvě odlišné celoroční složky: udržitelného rozvoje a strategického řízení v oblasti energetiky. První akademický rok je věnován udržitelným rozvojem a se koná v St. Andrews. Druhý akademický rok se koná v MIEP MGIMO v magisterském programu v managementu, který zahrnuje disciplíny v oblasti strategického řízení v oblasti energetiky. Magisterský program mohou být spojeny pouze osoby, které mají bakalářský titul nebo odborný diplom, kteří mají zájem o získání základního vzdělání v oblasti udržitelného rozvoje a strategického řízení v oblasti energetiky, a kteří mají sklon k výzkumu prostřednictvím nezávislé analýzy. Doba trvání programu je dva roky. Program je vyučován v angličtině. Během prvního roku se master studenti učí na St Andrews University ve Skotsku, a během druhého roku - na MGIMO univerzitě v Moskvě, v Rusku. Studenti připraví dvě diplomových prací v angličtině. První... [-]