MA Gaziantep - MA MA programy Gaziantep, Gaziantep

MA Gaziantep - MA MA programy Gaziantep, Gaziantep

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Gaziantep je město s dlouhou historií, protože je to jeden z nejstarších nepřetržitě obýval města na Zemi, z roku 3650 před naším letopočtem. Existují dvě veřejné a soukromé univerzity.

MA Gaziantep - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Mezinárodní Vztahy

Zirve University
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Turecko Gaziantep

Mezinárodní vztahy postgraduální program Je navržen tak, aby studentům pokročilé znalosti v mezinárodní politické, sociální, ekonomické, kulturní a ekologické otázky. [+]

. Mezinárodní oddělení Zirve University Relations nabízí magisterský titul pro studenty, kteří mají zájem o studium mezinárodních vztahů na pokročilé úrovni. Náš interdisciplinární program zaměří na studium měnících se vztahů mezi mezinárodními aktéry, včetně jejich politických, hospodářských a kulturních interakcí. Důraz na oddělení se na poskytování odpovídající schopnosti pro vědeckou práci a její obavy s vývojem důkladné znalosti problematiky v mezinárodních vztazích se odráží v programu s řadou pokročilých kurzů. Kurzy jsou koncipovány jako semináře, v nichž je nezbytná účast studentů. Náš akademičtí pracovníci jsou odborníci mezinárodně proslulý ve svém oboru, a odbor má mnoho spolupracovníky a přáteli v organizacích v Evropě i mimo ni. Studenti, kteří se rozhodnou Katedře mezinárodních vztahů se ocitnou těší výuka v malých třídách s dostatečnou příležitost k interakci s ostatními studenty a zaměstnanci, a rozvíjet celou řadu akademických a osobních dovedností. Mohou podílet na katedře živé výzkumné agendy seminářů, kolokvií a studentských vedené prezentace. Oddělení se zavázala k internacionalizaci svého postgraduálního osnov, a plánuje výměnné příležitostí pro studenty s našimi partnerskými institucemi po celém světě. Především, ministerstvo se snaží, aby postgraduální studium v ​​oboru mezinárodní vztahy na univerzitě Zirve intelektuálně podnětné a obohacující zkušenost. Naším cílem je, aby se s vámi podělit naše nadšení a intelektuální zvídavost o politice světa, ve kterém žijeme. Program Cíle Mezinárodní vztahy postgraduální program Je navržen tak, aby studentům pokročilé znalosti v mezinárodní politické, sociální, ekonomické, kulturní a ekologické otázky. Program kombinuje disciplína související pokročilé znalosti s odbornými znalostmi v určité regionální nebo věcného oblasti mezinárodních záležitostí. Prostřednictvím programu... [-]