MA Wiener Neustadt - MA MA programy Wiener Neustadt, Wiener Neustadt

MA Wiener Neustadt - MA MA programy Wiener Neustadt, Wiener Neustadt

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Toto město má bohatou historii vzdělávání. Austrálie je největší a první obchodní škola-Fachhoschule, stejně jako inženýrské centrum, Univerzita aplikovaných věd Wiener Neustadit se nachází zde.

MA Wiener Neustadt - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Obchodním Poradenství Mezinárodním

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Rakousko Wiener Neustadt

Podnikové poradenství International (BCI) je vysoce kvalitní a náročné obchodní studijní program na magisterské úrovni vyučován výhradně v angličtině. [+]

. Podnikové poradenství International (BCI) je vysoce kvalitní a náročné obchodní studijní program na magisterské úrovni vyučován výhradně v angličtině. Program poskytuje značnou výhodu při zahájení své kariéry, zejména v řízení podniku a poradenských profesí. Jako absolvent BCI budete moci splnit požadavky podnikatelské sféry prostřednictvím dokonalé komunikační dovednosti v angličtině, mezikulturní porozumění a zkušeností, globální obchodní know-how a znalostí univerzální normy. Čtyři-semestr, na plný úvazek magisterský program poskytuje mimořádně stimulující prostředí, ve kterém studenti z mnoha různých národů a kulturních zázemí spolupracovat s mezinárodním fakulty. Ve čtvrtém semestru se vyzývají, studovat v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit po celém světě. V BCI magisterského programu si můžete vybrat specializovat buď v oblasti finančního řízení a investiční analýzy (ministerstvo financí a investic), nebo v marketingových a datových analytiky (Marketing Analytics). Klíčových silných stránek BCI Praktické vzdělávání V celém programu, získáte hloubkové expozici řadě manažerských a poradenských dovedností kromě specializaci v oblasti treasury a investičního managementu či marketingu Analytics. Předpokládá se, že tyto kurzy budou stavět na předchozích znalostech, a díky úzké spolupráci se společností, bank a jiných významných organizací, bude kombinovat tradiční teorii a metodologii s hands-on nástroje a dovedností prostřednictvím případových studií, projektů a seminářů. Malé počet žáků ve třídě usnadnit intenzivní a interaktivní vzdělávací prostředí, kdy budete pracovat s oběma lektory i svými spolužáky (av některých případech dokonce i externími organizacemi), uplatnit své znalosti. Top-notch Vzdělávání Většina kurzů jsou vedeny vysoce kvalifikovanými odborníky v jednotlivých oborech. Úzce spolupracujeme s přednášejícími z bank, korporací a dalších institucí, aby zpracujeme... [-]