MA Lucembursko - MA programy Lucembursko MA

MA Lucembursko - MA programy Lucembursko MA

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

Oficiální název země je Lucemburské velkovévodství. To je nalezené v západní Evropě s němčinou jako oficiální jazyk. V zemi je pouze jedna univerzita: Univerzita Lucemburska.

MA Lucembursko - Vezměte si MA Lucembursko. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr V Architektuře

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Lucembursko Esch-sur-Alzette

Mistr v architektuře je dvouletý anglicky učil program, který kombinuje tradiční osnovy architektonického vzdělání a profilovanou programu strukturovaný kolem tří hlavních témat: Architektura, evropská urbanizace a globalizace. [+]

. The Mistr v architektuře je dvouleté anglicky učil program, který kombinuje tradiční osnovy architektonického vzdělání a profilovanou programu strukturovaný kolem tří hlavních témat: Architektura, evropská urbanizace a globalizace. Mistr v architektuře vychovává budoucí architekty se specifickými dalšími dovednostmi v oblasti výzkumu a znalostí v oboru urbanismu zejména evropské urbanismu a globalizace. Mistr v architektuře Zaměřuje se na: architektonických a urbanistických návrhů na různých úrovních v evropském kontextu, s důrazem na strategické aspekty návrhu architektonických a urbanistických výzkum s architektonickými prostředky (půdorysy, řezy, pohledy, diagramy, výhledů), zejména se zaměřením na evropské urbanizace Výzkum o vlivu globalizace na měst a regionů, stejně jako na srovnávací analýzy typologií v architektuře a urbanizace na celém světě Na univerzitě v Lucembursku, chápeme architekturu jako profesi, ve které všichni herci jsou neustále předvídání změny v jejich pracovním kontextu, ať už demografické, politické, ekologické, kulturní nebo technologických změn. Proto, architektonické řešení jde ruku v ruce s architektonickým výzkumem. Mistr v oblasti výzkumu prvku Architecture zahrnuje jak experimentální výzkum záměrné a vědeckého výzkumu v oblasti architektury a urbanismu. Kariérní možnosti Studenti jsou školeni myslet a jednat strategicky a orientovaná na budoucnost. Rozvíjejí širokou řadu dovedností a jsou připraveni na kariéru v soukromém sektoru, ve správních orgánech, nebo jako doktorandů na vysokých školách. Proč studovat architekturu na univerzitě v Lucembursku Budete zkoumat historické, sociální, politické a environmentální dopady, které jsou utvářející architekturu. Budete studovat v moderní a profesionálně vybaveného prostředí na rychle rostoucí, mezinárodním a vícejazyčném univerzity. Můžete orientovat Váš životopis podle svých osobních zájmů výběrem z celé... [-]