MA Klaipeda - MA MA programy Klaipeda, Klaipeda

MA Klaipeda - MA MA programy Klaipeda, Klaipeda

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Nachází se na ústí řeky Dane města Klaipeda je třetí největší město v Litvě s vysokým standardem vzdělávacího systému. Klaipeda vzdělávací instituce se snaží nabídnout hodnotné vzdělávací služby v liberálních věd a umění prostřednictvím renomovaných univerzit jako LLC International University a Klaipėdos universitetas.

MA Klaipeda - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V TESOL

LCC International University
Campus forma Denní studium 4 semestry January 2018 Litva Klaipeda

Master in TESOL program na LCC mezinárodní univerzity je zaměřena na širokou veřejnost. Je určen pro ty, kteří jsou ochotni prohloubit své znalosti v oblasti aplikované lingvistiky, stejně jako ty, kteří chtějí důkladné znalosti cizích jazyků vyučovacích metod a jejich praktické aplikace v mezinárodních souvislostech. [+]

Magisterské programy v TESOL jsou běžné v mnoha částech světa, ale jsou nové do Litvy. Tento mezinárodní program sleduje tři hlavní zásady: teoretické jazykové znalosti, aplikovaného výzkumu a praktické využití jak v teorii a výzkumu. Jádrem tohoto programu se skládá z sociolingvistiky a lingvistiky, které jsou spojeny s řízením a jazykové výuky pedagogiky.

Fakulta Svědectví z LCC International University na Vimeo.

MA v TESOL programu na LCC International University je zaměřena na širokou veřejnost. Je určen pro ty, kteří jsou ochotni prohloubit své znalosti v oblasti aplikované lingvistiky, stejně jako ty, kteří chtějí důkladné znalosti cizích jazyků vyučovacích metod a jejich praktické aplikace v mezinárodních souvislostech. Zejména, program je určen pro: - učitele středních škol jsou ochotni obohatit svůj profesní a metodické způsobilosti; - Jednotlivci, kteří získali svůj bakalářský titul a chtějí pokračovat v kariéře ve výuce angličtiny na stále více vícejazyčném světa; - Jednotlivci, kteří se zajímají o jazykový program správy a řízení; - Jednotlivci, kteří mají zájem o výzkum v oblasti aplikované lingvistiky. Výrazné Organizační a akademické rysy programu - Model malá skupina, zaručuje interaktivní výukové prostředí; - Kombinace on-line a face-to-face interakce s profesory a studenty; - Tři letního sídla období na univerzitě ve městě Klaipeda; - Přírodní nastavení pro cvičení práci v letním období jazykového ústavu v LCC; - Individuální teoretická a praktická portfolio kombinující osobní reflexi a výzkum z každého kurzu; - Instrukce z přírodních nebo nativní jako anglické jazykové mluvící profesorů. Cíle projektu - Gól # 1 - poskytnout studentům silnou teoretický základ v... [-]