$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium Filmová produkce Johannesburg - Filmová produkce Filmová produkce programy Johannesburg, Johannesburg

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit. Ti, kteří se rozhodnou studovat produkce může sledovat širokou škálu možných kariéry, v odvětvích od filmu a zábavy do výroby. Tyto programy jsou podobně různorodé a může pomoci se studenti seznámí vyrábějící výrobky v řadě oblastí.Jižní Afri… Čtěte více

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Ti, kteří se rozhodnou studovat produkce může sledovat širokou škálu možných kariéry, v odvětvích od filmu a zábavy do výroby. Tyto programy jsou podobně různorodé a může pomoci se studenti seznámí vyrábějící výrobky v řadě oblastí.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované studium Filmová produkce Johannesburg - Vezměte si Filmová produkce Oslu. Získejte všechny Filmová produkce program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v Jihoafrické republice
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
AFDA
Johannesburg, Jihoafrická republika +1 Více

MZV nabízí dospělému studentovi příležitost zvládnout znalosti a vytvářet a zpeněžovat vysoce kvalitní, poutavé vyprávění, které baví místní publikum.

MZV nabízí dospělému studentovi příležitost zvládnout znalosti a vytvářet a zpeněžovat vysoce kvalitní, poutavé vyprávění, které baví místní publikum. -
MA
Kombinované studium
2 roky
Angličtina
Bře 2023
Kampus