Dálkové Právo programy, vyhledejte nejlepší Právo programy zde! - Právo

Dálkové Právo programy, vyhledejte nejlepší Právo programy zde! - Právo

Právo

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové Právo programy: Hledat zde pro programy Právo . Získejte všechny školy a on-line Právo directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Právo zde!

Čtěte více

Master Of Arts A Obchodní Právo, Obchodní Právo Ostření

Diploma University of Applied Sciences
Online forma Kombinované 5 semestry October 2017 Německo Německo Online

Magisterský studijní Economics and Law se zaměřením na obchodní právo je zaměřen na lidi s prvním stupněm ve formě bakalářských či diplomových, například pro absolventy bakalářského programu obchodní právo (LL.B.) diplomové. Distanční vzdělávání umožňuje další profesní rozvoj a specializaci s profesionálním pohledu na mezinárodním řízení podniku. [+]

. Der Magisterský program Podnikání a právo s Zaměření Obchodní právo zaměřen na lidi s prvním stupněm ve formě bakalářských či diplomových, například pro absolventy bakalářského programu obchodní právo (LL.B.) diplomu. distanční vzdělávání umožňuje další profesní rozvoj a specializaci s profesionálním pohledu na mezinárodním řízení podniku. Studie Podnikání a právo se zaměřením na obchodní právo je Virtuální distančního vzdělávání s interaktivními Online přednášky vytvořen s cílem nabídnout zejména profesionálům co nejlepší umístění nezávislost. Testy v průběhu magisterského programu mohou být uloženy v četných studijních centrech diplomu. je běžná doba 5. semestr. Magisterský program Podnikání a právo Distanční studium ekonomie a právo si klade za cíl Další vzdělávání pro firemní právníky a ekonomy. Těžištěm této studie jsou otázky, které oba mají ekonomické a právní odkazy. Tento profil magisterského programu je moderní požadavky na obchodní právníci spravedlnosti, kteří v zákonem regulovaném prostředí jsou stále aktivní. Příležitost se specializovat a dovednosti sady nabízejí Volitelné oblasti pracovního práva, finanční služby, pojištění, daně, a revizi. Program poskytuje na rozdíl od čistě právního kurzy komplexní pochopení obchodních záležitostí a prakticky relevantní otázky složitých právních předpisů s přihlédnutím k rostoucí internacionalizaci obchodních podniků. Znalosti a dovednosti získané kvalifikaci absolventům rozvíjet a realizovat proveditelná řešení. Magisterský studijní Economics and Law se zaměřením na obchodní právo povoleno na Pozice ve vyšší službě např. jak na federální, státní a místní úřady. Kromě toho, absolventi získávají akademické magisterský titul předpokladem pro následné doktorát. normální doba Distanční vzdělávání: 5 semestry / 120 ECTS Skutečná doba studia může být prodloužena studii bezplatně až... [-]